Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
Soğutma Güç Tüketimi:
0.93 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.22 kW
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:

Copa Naya Line 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyatları

Copa Naya Line 9000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: EVİKUR

23.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 23400.00
Copa Naya Line 9000 Btu İnverter Klima Yeni Seri R32

Satıcı: Galeribeyaz

24.296,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 24296.10
Copa Naya Line 9000 Btu İnverter Klima Yeni Seri R32

Satıcı: GALERİ BEYAZ

24.692,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 24702
Copa A++ 9000 BTU Naya Line Duvar Tipi Klima

Satıcı: Galeri Beyaz | 34 yorum

25.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 25899.00
Copa Naya Line 9000 Btu A Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: Galeribeyaz

25.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 25899.00
Copa A++ 9000 BTU Naya Line Duvar Tipi Klima

Satıcı: ANKAŞ | 34 yorum

26.039,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 26039.07
Copa Naya Line 9383 Btu/h A Enerji Sınıfı R32 İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: GaleriBeyaz

26.207,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 26207.05
copa Naya Line 9000 Btu A Duvar Tipi Split Klima (MONTAJ DAHİL)

Satıcı: Galeri Beyaz

26.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 26899.00
copa Nayaline Klima

Satıcı: Esseplus

27.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 27900.00
Copa (Montaj Dahil) Naya Line R32 9.000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

29.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 29045.00
Copa (Montaj Dahil) Naya Line R32 9.000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

29.345,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 29345.31

Copa Naya Line 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Copa Naya Line 9 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Copa Naya Line 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
0.93 kW
1.22 kW
Kapasite Sınıfı:

Copa Naya Line 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 9.383 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.93 kW
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.1

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 10.577 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.22 kW
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Gücü 57 dB
• İç Ünite Ağırlığı 8 kg
• Genişlik 788 mm
• Yükseklik 292 mm
• Derinlik 198 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Gücü 62 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 25 kg
• Dış Ünite Genişlik 730 mm
• Dış Ünite Yükseklik 545 mm
• Dış Ünite Derinlik 385 mm

TEKNİK ÖZELLİKLER

Copa Naya Line 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.