Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
Isıtma Verimliliği:
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
19 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.43 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.5 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
80 kWh

Daikin Emura III 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Fiyatları

Daikin Emura 7000 Btu/H A+++ Ftxj20aw İnverter R32 Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: Gürsoy

69.846,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 69846.20
Daikin Emura 7000 Btu/H A+++Ftxj20as İnverter R32 Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: Gürsoy

75.686,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 75686.90
Daikin Emura3 TR.FTXJ20AW.01; 7.000BTU/h; 2,0kw A+++ R32 GAZLI Inverter Klima - Beyaz

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

85.560,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 85560.00
Daikin Emura3 Tr.ftxj20aw.01; 7.000btu/h; 2,0kw A R32 Gazlı Inverter Klima - Beyaz

Satıcı: KARAMANOĞLU MÜHENDİSLİK

87.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 87500.00
Daikin Emura3 Gümüş Renk; TR.FTXJ20AS.01; 7.000BTU/h; 2,0kW; A+++; R32 GAZLI Inverter Klima

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

91.130,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 91130.70
Daikin Emura3 TR.FTXJ20AW.01; 7.000BTU/h; 2,0kw A+++ R32 GAZLI Inverter Klima - Beyaz

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

92.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 92900.00
Daikin Emura3 Gümüş Renk; Tr.ftxj20as.01; 7.000btu/h; 2,0kw; A ; R32 Gazlı Inverter Klima

Satıcı: KARAMANOĞLU MÜHENDİSLİK

93.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 93000.00
Daikin Emura3 Gümüş Renk; TR.FTXJ20AS.01; 7.000BTU/h; 2,0kW; A+++; R32 GAZLI Inverter Klima

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

97.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 97990.00

Daikin Emura III 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Emura III 7 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Daikin Emura III 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Temel Özellikleri

19 dB
0.43 kW
0.5 kW
80 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
652 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Emura III 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 6.830 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.43 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 80 kWh
• Soğutma Verimliliği A+++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 8.75

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 8.530 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.5 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 652 kWh
• Isıtma Verimliliği A+++
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 5.15

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 19 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 39 dB
• İç Ünite Ses Gücü 57 dB
• İç Ünite Ağırlığı 12 kg
• Genişlik 900 mm
• Yükseklik 305 mm
• Derinlik 212 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz Gümüş Siyah

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 47 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 59 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 32 kg
• Dış Ünite Genişlik 840 mm
• Dış Ünite Yükseklik 552 mm
• Dış Ünite Derinlik 350 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -20°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

Daikin Emura III 7 Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılan Klimalar

Daikin Emura III 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.