Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
Isıtma Verimliliği:
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
19 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.56 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.56 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
100 kWh

Daikin Emura III 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyatları

Daikin Emura 9000 Btu/H A+++ Ftxj25aw İnverter R32 Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: Gürsoy

75.109,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 75109.70
Daikin Emura 9000 Btu/H A+++ Ftxj25as İnverter R32 Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: Gürsoy

78.200,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 78200.70
Daikin Emura3 TR.FTXJ25AB.01 9.000BTU/h 2 5kW; A+++ R32 GAZLI Inverter Klima Siyah

Satıcı: Galeri Beyaz

83.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 83739.00
Daikin Emura3 TR.FTXJ25AW.01; 9.000BTU/h; 2,5kW; A+++ R32 GAZLI Inverter Klima Beyaz

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik | 3 yorum

90.024,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 90024.00
Daikin Emura3 Tr.ftxj25aw.01; 9.000btu/h; 2,5kw; A R32 Gazlı Inverter Klima Beyaz

Satıcı: KARAMANOĞLU MÜHENDİSLİK

91.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 91900.00
Daikin Emura3 Gümüş Renk; Tr.ftxj25as.01; 9.000btu/h; 2 5kw; A ; R32 Gazlı Inverter Klima

Satıcı: KARAMANOĞLU MÜHENDİSLİK

96.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 96300.00
Daikin Emura3 TR.FTXJ25AW.01; 9.000BTU/h; 2,5kW; A+++ R32 GAZLI Inverter Klima Beyaz

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

96.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 96800.00
Daikin Emura3 Gümüş Renk; TR.FTXJ25AS.01; 9.000BTU/h; 2 5kW; A+++; R32 GAZLI Inverter Klima

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

101.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 101300.00

Daikin Emura III 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Emura III 9 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Daikin Emura III 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Temel Özellikleri

19 dB
0.56 kW
100 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
666 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Emura III 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 8.530 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.56 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 100 kWh
• Soğutma Verimliliği A+++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 8.74

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 9.554 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.56 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 666 kWh
• Isıtma Verimliliği A+++
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 5.15

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 19 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 40 dB
• İç Ünite Ses Gücü 57 dB
• İç Ünite Ağırlığı 12 kg
• Genişlik 900 mm
• Yükseklik 305 mm
• Derinlik 212 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz Gümüş Siyah

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 47 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 59 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 32 kg
• Dış Ünite Genişlik 840 mm
• Dış Ünite Yükseklik 552 mm
• Dış Ünite Derinlik 350 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -20°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

Daikin Emura III 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.