Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
22 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.27 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.24 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
226 kWh

Daikin Sensira 14 Duvar Tipi Klima (14.000 BTU) Fiyatları

Daikin Sensira FTXF42E A++ 14000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: Enucuzfiyattan

52.498,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 52498.50
Daikin Sensira FTXF42E A++ 14000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Sigma Elektronik | 105 yorum

52.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 52999.00
Daikin Sensira FTXF42E A++ 14000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Sigma Elektronik | 80 yorum

52.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 52999.00
Daikin Sensira FTXF42E A++ 14000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: banyovit

52.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 52999.01
Daikin Sensira FTXF42E A++ 14000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: GREENHOUSE

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 53999.00
Daikin Sensira FTXF42E 14000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Enucuzfiyat

54.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 54720.00
Daikin Sensira Ftxf42e A++ 14000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: En-Ucuz-Fiyat

57.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 57600.00
Daikin Sensira 14000 Btu/H Ftxf42e Inverter Klima R32 Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: Gürsoy

61.880,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 61880.30
Daikin Sensira FTXF42E A++ 14000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: OM THERMO

64.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 64000.00
Daikin (Montaj Dahil Sensira FTXF42E 14000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: modatrend34

71.249,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 71249.05
Daikin (Montaj Dahil Sensira FTXF42E 14000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: modatrend34

74.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 74999.00

Daikin Sensira 14 Duvar Tipi Klima (14.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Sensira 14 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Daikin Sensira 14 Duvar Tipi Klima (14.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
22 dB
1.27 kW
1.24 kW
226 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1075 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Sensira 14 Duvar Tipi Klima (14.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 14.331 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.27 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 226 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.5

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 15.695 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.24 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1075 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.3

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 22 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 45 dB
• İç Ünite Ses Gücü 59 dB
• Genişlik 770 mm
• Yükseklik 286 mm
• Derinlik 225 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 48 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 61 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 28 kg
• Dış Ünite Genişlik 740 mm
• Dış Ünite Yükseklik 556 mm
• Dış Ünite Derinlik 343 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/48°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/18°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

Daikin Sensira 14 Duvar Tipi Klima (14.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.