Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
20 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.779 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.77 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
135 kWh

Daikin Sensira 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyatları

Daikin Sensira Ftxf25E 9000 Btu A+++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: BAKSERLTD

38.269,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 38269.11
Daikin FTXF25E Sensira A++ 9.000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: İRAYYAPIMALZEMELERİ

39.060,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 39060.00
Daikin Sensira FTXF25E A+++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima - Sensira Serisi

Satıcı: SAS TR | 44 yorum

40.455,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 40455.00
Daikin Sensira Ftxf25E 9000 Btu A+++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: modatrend34

40.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 40999.00
Daikin Sensira FTXF25E A++ 9000 Btu Wi-Fi Inverter Klima (Montaj Dahil)

Satıcı: Gama Ev Aletleri | 17 yorum

41.384,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 41384.07
Daikin (Montaj Dahil) Sensira FTXF25E 9000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: modatrend34

42.179,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 42179.05
Daikin Sensira FTXF25E A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ

42.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 42400.00
Daikin FTXF25E Sensira A++ 9.000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: homedepot

42.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 42780.00
Daikin (Montaj Dahil) Sensira FTXF25E 9000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: KOMBİ KLİMA FANCOİL SHOPP

47.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 47300.00
Daikin Sensira A +++ Model 9000 Btu FTXF25f

Satıcı: OM THERMO

52.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 52000.00

Daikin Sensira 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Sensira 9 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Daikin Sensira 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
20 dB
0.779 kW
0.77 kW
135 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
801 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Sensira 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 8.530 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.779 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 135 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.5

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 9.554 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.77 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 801 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.2

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 20 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 40 dB
• İç Ünite Ses Gücü 54 dB
• Genişlik 770 mm
• Yükseklik 286 mm
• Derinlik 225 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 46 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 60 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 24 kg
• Dış Ünite Genişlik 740 mm
• Dış Ünite Yükseklik 556 mm
• Dış Ünite Derinlik 343 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/48°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/18°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

Daikin Sensira 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.