Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
25 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.732 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.733 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
156 kWh

Daylux DTXM25 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyatları

Daylux Sezonsal Dtxm25n Duvar Tipi Klima - 9000 Btu

Satıcı: SAFIRISIMARKET

28.318,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 28318.50
Daylux Duvar Tipi 9000 Btu Klima Dtxm25n R32 Sezonsal İnverter

Satıcı: Törem Doğalgaz

28.530,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 28530.00
Daylux DTXM25N A++ 9000 Btu İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: kombi-klima-fancoil

28.551,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 28551.00
DAYLUX DTXM25M+DRXM25M MM 9000 BTU A++ Duvar Tipi Inverter Split Klima Beyaz

Satıcı: Ab-Store

28.689,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 28689.05
Daikin Daylux DTXP25A A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima (YENİ SERİ MONTAJ DAHİL )

Satıcı: Galeri Beyaz | 3 yorum

29.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 29699.00
Daylux Dtxm25m+drxm25m MM A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: Ab-Store

29.712,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 29712.57
Daylux DTXM25N 9000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Kombi Klima Pazarı

29.814,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 29814.11
Daikin Daylux DTXP25A A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima (YENİ SERİ MONTAJ DAHİL )

Satıcı: Galeri Beyaz | 14 yorum

31.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 31499.00
Daylux 9000 BTU/h Duvar Tipi R32 Inverter Split Klima

Satıcı: Daikin Türkiye

32.480,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 32480.50
Daylux (Daikin Montaj Dahil) DTXM25N 9.000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

33.131,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 33131.80
Daylux Dtxm25n 9000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: KOMBİKLİMAPAZARI

33.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 33499.00
Daylux 9000 Btu/h Duvar Tipi R32 Inverter Split Klima

Satıcı: OM THERMO

35.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 35500.00

Daylux DTXM25 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daylux DTXM25 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Daylux DTXM25 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
25 dB
0.732 kW
0.733 kW
156 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
910 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daylux DTXM25 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 9.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.732 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 156 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.3

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 10.000 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.733 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 910 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 25 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 38.5 dB
• İç Ünite Ses Gücü 54 dB
• İç Ünite Ağırlığı 7.6 kg
• Genişlik 805 mm
• Yükseklik 285 mm
• Derinlik 194 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz Kırmızı

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 55.5 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 62 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 23.2 kg
• Dış Ünite Genişlik 720 mm
• Dış Ünite Yükseklik 495 mm
• Dış Ünite Derinlik 270 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/30°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

Daylux DTXM25 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.