Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
36 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
2.6 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
2.4 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
405 kWh

Daylux DTXM71 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyatları

Daylux DTXM71N A++ 24000 BTU Split Duvar Tipi Klima

Satıcı: GÜÇLÜ HOME | 3 yorum

54.860,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 54860.70
Daylux DTXM71M+DRXM71M mm 24000 Btu/h A++ Duvar Tipi Inverter Split Klima Beyaz - Yok

Satıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ SAN VE TİC LTD

57.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 57660.00
Daylux DTXM71N 24000 BTU A++ Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: baymakyetkilibayi

57.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 57850.00
Daylux DTXM71M+DRXM71M MM 24000 BTU A++ Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: İRAYYAPIMALZEMELERİ

58.125,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 58125.00
Daylux (Daikin Montaj Dahil) DTXM71N 24000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: SAFIRISIMARKET

58.311,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 58311.69
Daylux DTXM71N A++ 24000 BTU Inverter Split Klima Beyaz

Satıcı: baymakyetkilibayi

58.776,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 58776.00
Daylux DTXM71N 24000 BTU A++ Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: Kombi Klima Pazarı

59.629,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 59629.11
Daikin Daylux 24.000 Btu/h A++ Dtxm71n Inverter Klima R32

Satıcı: SAFIR ISI MARKET

60.754,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

8 60754.57
Daikin Daylux 24.000 Btu/h A++ Dtxm71n Inverter Klima R32

Satıcı: baymakyetkilibayi

60.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

9 60900.00
DAYLUX DTXM71 18.000 BTU/H R32 GAZLI DUVAR TİPİ KLİMA

Satıcı: SAFIRISIMARKET

61.474,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 61474.42
Daylux (Daikin Montaj Dahil) DTXM71N 24000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

65.587,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 65597

Daylux DTXM71 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daylux DTXM71 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Daylux DTXM71 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
36 dB
2.6 kW
2.4 kW
405 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1680 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daylux DTXM71 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 24.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 2.6 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 405 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.1

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 25.000 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 2.4 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1680 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 36 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 45 dB
• İç Ünite Ses Gücü 59 dB
• İç Ünite Ağırlığı 12.3 kg
• Genişlik 1040 mm
• Yükseklik 327 mm
• Derinlik 220 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz Kırmızı

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 59 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 67 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 42.9 kg
• Dış Ünite Genişlik 890 mm
• Dış Ünite Yükseklik 673 mm
• Dış Ünite Derinlik 342 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/30°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

Daylux DTXM71 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.