Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A
Isıtma Verimliliği:
A
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
25 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.49 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.38 kW
Klima Teknolojisi:

Mitsubishi Heavy Silver 16 Duvar Tipi Klima (16.000 BTU) Fiyatları

Mitsubishi Heavy Srk45Zsp-W(S) 16.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: İKLİMSA BAYRAKLI

60.060,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 60060.00
Mitsubishi Heavy SRK45ZSP-WS 16000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: Ab-Store

60.449,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 60449.07
Mitsubishi Heavy SRK45ZSP-W(S) A 15354 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Güven Mühendislik | 71 yorum

62.961,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 62961.00
Mitsubishi Heavy SRK45ZSP-WS 16000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: iklimsayetkilisatici

63.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 63240.00
Mitsubishi Silver Srk45zsp-W(S) A 16000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Eco Ev Aletleri

64.768,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 64768.50
Mitsubishi Heavy SRK45ZSP-W(S) A 15354 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: İklimSA Yetkili Satıcı | 71 yorum

65.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 65500.00
Mitsubishi Heavy Srk45zsp-w(s) 15.000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: İklimsa Yetkili Satıcı

66.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 66000.00
Mitsubishi Heavy Srk45zsp(w)s 15.000 Btu

Satıcı: İklimsa Yetkili Satıcı

66.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 66000.00
2024 Model Mitsubishi Heavy Inverter Klima Silver Serisi 15000 Btu/h A Enerji Sınıfı

Satıcı: İKLİMSA MAVİGÖZ KLİMA

69.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 69900.00
Mitsubishi Heavy SRK45ZSP-S/W 16000 Btu A+ Inverter Duvar Tipi (Split) Klima

Satıcı: İklimSA Yetkili Satıcı

85.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 85000.00

Mitsubishi Heavy Silver 16 Duvar Tipi Klima (16.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Mitsubishi Heavy Silver 16 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Mitsubishi Heavy Silver 16 Duvar Tipi Klima (16.000 BTU) Temel Özellikleri

A
25 dB
1.49 kW
1.38 kW
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Mitsubishi Heavy Silver 16 Duvar Tipi Klima (16.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 15.354 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.49 kW
• Soğutma Verimliliği A
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 5.4

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 17.060 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.38 kW
• Isıtma Verimliliği A
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 3.9

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 25 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 48 dB
• İç Ünite Ağırlığı 7.6 kg
• Genişlik 769 mm
• Yükseklik 262 mm
• Derinlik 210 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz Gümüş

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 53 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 40 kg
• Dış Ünite Genişlik 780 mm
• Dış Ünite Yükseklik 595 mm
• Dış Ünite Derinlik 290 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Mitsubishi Heavy Silver 16 Duvar Tipi Klima (16.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.