Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A
Isıtma Verimliliği:
A
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
23 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.78 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.75 kW
Klima Teknolojisi:

Mitsubishi Heavy Silver 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyatları

Mitsubishi Heavy SRK25ZSP-S Silver Serisi A Enerji Sınıfı 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: İklimSA Yetkili Satıcı | 16 yorum

41.292,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 41292.00
Mitsubishi Heavy SRK25ZSP-W(S) A 9000 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: İklimSA Yetkili Satıcı | 77 yorum

41.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 41850.00
Mitsubishi Heavy SRK25ZSP-WS 9000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: İKLİMSA/ÇANKAYA

41.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 41850.00
Mitsubishi Heavy SRK25ZSP-WS 9000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: iklimsazeytinburnu

42.687,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 42687.00
2024 Model Mitsubishi Heavy Inverter Klima Silver Serisi 9000 Btu/h A Enerji Sınıfı

Satıcı: İKLİMSA MAVİGÖZ KLİMA

43.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 43000.00
Mitsubishi Silver Srk25zsp-W(S) A 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Eco Ev Aletleri

44.163,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 44163.00
Mitsubishi Heavy Srk25zsp-w(S) 9.000 Btu/h Duvar Tipi Inverter Klima Silver Serisi

Satıcı: Eco Evaletleri

49.070,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 49070.00
Mitsubishi Heavy Inverter Klima Silver Serisi 9000 BTU/h A Enerji Sınıfı SRK25ZSP-W(S)

Satıcı: İklimsa Yetkili Satıcı

53.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 53200.00
Mitsubishi Heavy SRK25ZSP-S/W 9000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi (Split) Klima

Satıcı: İklimSA Yetkili Satıcı

65.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 65000.00

Mitsubishi Heavy Silver 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Mitsubishi Heavy Silver 9 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Mitsubishi Heavy Silver 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Temel Özellikleri

A
23 dB
0.78 kW
0.75 kW
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Mitsubishi Heavy Silver 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 8.530 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.78 kW
• Soğutma Verimliliği A
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 5.5

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 9.553 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.75 kW
• Isıtma Verimliliği A
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 3.9

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 23 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 45 dB
• İç Ünite Ağırlığı 6.9 kg
• Genişlik 769 mm
• Yükseklik 262 mm
• Derinlik 210 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz Gümüş

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 47 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 25 kg
• Dış Ünite Genişlik 645 mm
• Dış Ünite Yükseklik 540 mm
• Dış Ünite Derinlik 275 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Mitsubishi Heavy Silver 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.