Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
29 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.21 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.08 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
211 kWh

Samsung AR40 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyatları

Samsung Ar40f12c0bm/Sk A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Sendekaldi Prime

27.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 27800.00
Samsung Ar40f12c0bm/Sk A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ

28.093,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 28093.50
Samsung AR40F12C0BM/SK AR40 Dijital Inverter 12.000 BTU Duvar Tipi Split Klima Beyaz

Satıcı: samsungklimasis

29.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 29699.00
Samsung AR40F12C0BM/SK AR40 Dijital Inverter 12.000 BTU Duvar Tipi Split Klima Beyaz

Satıcı: gizerler

29.756,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 29756.01
Samsung AR40F12C0BM/SK AR40 White 12000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Samsung Klima Sistemleri

30.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 30080.00
Samsung Ar40F12C0Bm/Sk A++ 12000 Btu İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Samsung Klima Sistemleri

30.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 30260.00
Samsung Ar40F12C0Bm/Sk A++ 12000 Btu İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Gizerler

30.298,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 30298.99
Samsung AR40F12C0BM/SK A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: TeknoMaster | 5 yorum

30.318,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 30318.00
Samsung AR40F12C0BM/SK A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ | 5 yorum

30.465,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 30465.87
Samsung AR40F12C0BM/SK A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ

31.738,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 31738.56
Samsung AR40F12C0BM/SK AR40 White 12000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ

32.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 32199.00
Samsung AR40F12C0BM/SK AR40 White 12000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Samsung Klima Sistemleri

32.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 32300.00
AR40F12C0BM/SK AR40 12000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima 39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 40009
Samsung Duvar Tipi Split Klima AR40 Dijital Inverter 12.000 BTU 42.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

14 42399.00

Samsung AR40 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Samsung AR40 12 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Samsung AR40 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A
29 dB
1.21 kW
1.08 kW
211 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
969 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Samsung AR40 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 12.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.21 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 211 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.1
• EER 2.9

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 13.000 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.08 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 969 kWh
• Isıtma Verimliliği A
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4
• COP 3.5

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 29 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 40 dB
• İç Ünite Ses Gücü 55 dB
• İç Ünite Ağırlığı 8.1 kg
• Genişlik 805 mm
• Yükseklik 285 mm
• Derinlik 194 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 52 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 65 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 23.2 kg
• Dış Ünite Genişlik 720 mm
• Dış Ünite Yükseklik 495 mm
• Dış Ünite Derinlik 270 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Samsung AR40 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.