Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
36 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
2.51 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
2.44 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
402 kWh

Samsung AR40 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyatları

Samsung Ar40f24c0bm/Sk Ar40 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: SMARTMAN

48.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 48495.00
Samsung Ar40f24c0bm/Sk Ar40 White 24000 Btu A++ Inventer Duvar Tipi Klima

Satıcı: Gizerler

48.509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 48509.00
Samsung AR40F24C0BM/SK AR40 24000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: gizerler

48.602,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 48602.11
Samsung Ar40F24C0Bm/Sk Ar40 White 24000 Btu A++ İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Samsung Klima Sistemleri

49.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 49395.00
Samsung Ar40F24C0Bm/Sk Ar40 White 24000 Btu A++ İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Gizerler

49.488,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 49488.99
Samsung AR40F24C0BM/SK AR40 White 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Gizerler | 4 yorum

49.670,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 49670.29
Samsung AR40F24C0BM/SK AR40 White 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: TeknoMaster | 4 yorum

50.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 50685.00
Samsung AR40F24C0BM/SK AR40 24000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: mxshop

52.233,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 52233.09
Samsung AR40F24C0BM/SK AR40 White 24000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Gizerler

52.810,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 52810.92
White AR40F24C0BM/SK AR40 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima 59.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 60009
Samsung Duvar Tipi Split Klima AR40 Dijital Inverter 24.000 BTU 68.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 68649.00

Samsung AR40 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Samsung AR40 24 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Samsung AR40 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A
36 dB
2.51 kW
2.44 kW
402 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1687 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Samsung AR40 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 24.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 2.51 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 402 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.1
• EER 2.8

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 25.000 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 2.44 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1687 kWh
• Isıtma Verimliliği A
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4
• COP 3

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 36 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 44 dB
• İç Ünite Ses Gücü 59 dB
• İç Ünite Ağırlığı 12.5 kg
• Genişlik 1040 mm
• Yükseklik 327 mm
• Derinlik 220 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 56 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 67.5 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 42.9 kg
• Dış Ünite Genişlik 890 mm
• Dış Ünite Yükseklik 673 mm
• Dış Ünite Derinlik 342 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Samsung AR40 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

SALİH YILDIRIM Profil Resmi

7 yorum

SALİH YILDIRIM Sayın Epey ! Samsung sitesin de kendi kendini temizleme yok diyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @SALİH YILDIRIM Güncellendi. Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.