Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
30 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.64 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.48 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
261 kWh

Samsung AR40 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyatları

Samsung Ar40f18c0am/Sk 18000 Btu Inverter Klima

Satıcı: Erşan Pazarlama

38.697,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 38697.20
Samsung Ar40f18c0am/Sk 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: RAMSA DTM

38.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 38749.00
Samsung Ar40F18C0Am/Sk 18000 Btu A++ İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: EPATeknoloji

38.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 38849.00
Samsung Ar40F18C0Am/Sk 18000 Btu A++ İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Teknosepeti

38.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 38889.00
Samsung AR40F18C0AM/SK 18000 Btu Inverter Klima

Satıcı: kmk klima shop | 29 yorum

39.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 39000.00
Samsung AR40F18C0AM/SK 18000 Btu Inverter Klima

Satıcı: EPATeknoloji | 29 yorum

39.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 39539.00
Samsung AR40F18C0AM/SK 18000 Btu Inverter Klima

Satıcı: epanet

39.710,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 39710.58
Samsung AR40F18C0AM/SK 18.000 BTU Dijital Inverter Duvar Tipi Split Klima 41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 41999.00
Samsung AR40F18C0AM/SK 18000 Btu Inverter Klima

Satıcı: yakalagelsin

42.315,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 42315.00
Samsung AR40F18C0AM/SK 18000 Btu Inverter Klima

Satıcı: Yakalagelsin

44.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 44175.00
Samsung AR40F18C0AM/SK 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Airyshop

45.713,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 45713.05
Samsung Ar40 18.000 BTU Duvar Tipi Split Klima 45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

12 45999.00
Samsung Ar40f18c0am/sk Ar40 Dijital Inverter 18.000 BTU Klima 45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

13 45999.00
Samsung Duvar Tipi Split Klima AR40 Dijital Inverter 18.000 BTU 51.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

14 51199.00

Samsung AR40 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Samsung AR40 18 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Samsung AR40 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
30 dB
1.64 kW
1.48 kW
261 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1470 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Samsung AR40 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 18.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.64 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 261 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7.1
• EER 3.21

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 18.000 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.48 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1470 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4
• COP 3.56

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 30 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 43 dB
• İç Ünite Ses Gücü 55 dB
• İç Ünite Ağırlığı 10.5 kg
• Genişlik 957 mm
• Yükseklik 302 mm
• Derinlik 213 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 54 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 63 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 32.7 kg
• Dış Ünite Genişlik 805 mm
• Dış Ünite Yükseklik 554 mm
• Dış Ünite Derinlik 330 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Samsung AR40 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.