Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
36 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
2.51 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
2.44 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
402 kWh

Samsung AR40 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyatları

Samsung AR40F24C0AM/SK A++ 24.000 BTU Dijital Inverter Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: kmk klima shop | 11 yorum

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 45999.00
Samsung Ar40F24C0Am/Sk Ar40 24000 Btu A++ İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: EPATeknoloji

46.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 46999.00
Samsung AR40F24C0AM/SK AR40 24.000 BTU Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: epanet

47.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 47498.00
Samsung AR40F24C0AM/SK A++ 24.000 BTU Dijital Inverter Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: EPATeknoloji | 11 yorum

47.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 47499.00
Samsung AR40F24C0AM/SK AR40 24.000 BTU Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: yakalagelsin

47.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 47499.00
Samsung AR40F24C0AM/SK Dijital Inverter 24.000 BTU Duvar Tipi Split Klima 47.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 47999.00
Samsung AR40F24C0AM/SK 24000 Btu Inverter Klima

Satıcı: KMK KLİMA SHOP

48.336,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 48336.51
Samsung Ar40F24C0Am/Sk 24000 Btu İnverter Klima

Satıcı: yakalagelsin

48.505,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 48505.00
Samsung Ar40f24c0am/Sk Ar40 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Sendekaldi Prime

49.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 49400.00
Samsung Ar40f24c0am/Sk Ar40 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

50.608,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 50608.80
Samsung AR40F24C0AM/SK AR40 24000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Yakalagelsin

51.775,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 51775.00
Samsung AR40F24C0AM/SK AR40 24000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Airyshop

52.762,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 52762.05
Samsung AR40F24C0AM/SK 24000 Btu Inverter Klima

Satıcı: Airyshop

53.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 53879.00
Samsung Ar40 24.000 BTU Duvar Tipi Split Klima 55.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

14 55999.00
Samsung Duvar Tipi Split Klima AR40 Dijital Inverter 24.000 BTU 68.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

15 68649.00

Samsung AR40 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Samsung AR40 24 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Samsung AR40 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A
36 dB
2.51 kW
2.44 kW
402 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1687 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Samsung AR40 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 24.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 2.51 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 402 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.1
• EER 2.8

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 25.000 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 2.44 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1687 kWh
• Isıtma Verimliliği A
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4
• COP 3

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 36 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 44 dB
• İç Ünite Ses Gücü 59 dB
• İç Ünite Ağırlığı 12.5 kg
• Genişlik 1040 mm
• Yükseklik 327 mm
• Derinlik 220 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 56 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 67.5 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 42.9 kg
• Dış Ünite Genişlik 890 mm
• Dış Ünite Yükseklik 673 mm
• Dış Ünite Derinlik 342 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Samsung AR40 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.