Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
20 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.3 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.09 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
192 kWh

Teka ACI 112 WH 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyatları

Teka ACI 112 12000 BTU Duvar Tipi Klima 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 25999.00
Teka ACI 112 WH / ACO 112 WH A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Akka

26.611,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 26611.00
Teka ACI 112 WH - ACO 112 WH A++ 12000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: gulec

26.661,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 26661.18
Teka ACI 112 WH - ACO 112 WH A++ 12000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: kimin

27.299,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 27299.09
Teka Acı 112 Wh / Aco 112 Wh A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

27.808,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 27808.20
Teka ACI 112 WH/ACO 112 WH Klima

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

27.833,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 27833.10
Teka ACI 112 WH / ACO 112 WH A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: BAKSERLTD

27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 27999.00
Teka - ACI 112 WH / ACO 112 WH - İnverter Klima - 12.000 BTU - 114520002 / 114520003

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE | 105 yorum

29.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 29198.00
Teka Acı 112 Wh / Aco 112 Wh A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Airyshop

29.537,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 29537.10
Teka - ACI 112 WH / ACO 112 WH - İnverter Klima - 12.000 BTU - 114520002 / 114520003

Satıcı: ANKASTREZONE | 105 yorum

31.572,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 31572.57
Teka ACI 112 WH/ACO 112 WH Klima

Satıcı: ANKASTREZONE

32.591,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 32591.04
Teka ACI 112 WH/ACO 112 WH 12.000 Btu/h A++ Inverter Klima

Satıcı: ANKASTREZONE

33.667,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

12 33667.00
Teka Acı 112 Wh/aco 112 Wh 12.000 Btu/h A Inverter Klima

Satıcı: ANKASTREZONE

33.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 33949.00

Teka ACI 112 WH 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Teka ACI 112 WH 12 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Teka ACI 112 WH 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
20 dB
1.3 kW
1.09 kW
192 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
958 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Teka ACI 112 WH 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 12.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.3 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 192 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.4

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 13.000 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.09 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 958 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.1

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 20 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 40 dB
• İç Ünite Ses Gücü 56 dB
• Genişlik 802 mm
• Yükseklik 295 mm
• Derinlik 200 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 55 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 64 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 21 kg
• Dış Ünite Genişlik 720 mm
• Dış Ünite Yükseklik 495 mm
• Dış Ünite Derinlik 270 mm

TEKNİK ÖZELLİKLER

Teka ACI 112 WH 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.