Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
20 dB
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
265 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1470 kWh
Klima Teknolojisi:

Teka ACI 118 WH 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyatları

Teka ACI 118 WH - ACO 118 WH A+ 18000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: gulec

40.360,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 40360.14
Teka ACI 118 WH/ACO 118 WH Klima

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

42.273,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 42273.10
Teka ACI 118 WH / ACO 118 WH 18.000 BTU/h soğutma 19.000 BTU/h ısıtma Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

42.430,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 42430.08
Teka ACI 118 WH / ACO 118 WH A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

42.718,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 42718.08
Teka ACI 118 WH - ACO 118 WH A+ 18000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: kimin

42.779,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 42779.07
Teka Acı 118 Wh - Aco 118 Wh A+ 18000 Btu Duvar Tipi Klima

Satıcı: Airyshop

43.181,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 43181.10
Teka Acı 118 Wh - Aco 118 Wh A+ 18000 Btu Duvar Tipi Klima

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

43.198,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 43198.20
Teka ACI 118 WH / ACO 118 WH A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE | 6 yorum

49.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 49998.00
Teka - Acı 118 Wh / Aco 118 Wh - Inverter Klima - 18.000 Btu - 114520004 / 114520005

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE | 7 yorum

51.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 51998.00
Teka ACI 118 WH/ACO 118 WH Klima

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

62.492,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 62492.00

Teka ACI 118 WH 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Teka ACI 118 WH 18 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Teka ACI 118 WH 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
20 dB
265 kWh
1470 kWh
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Teka ACI 118 WH 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 18.000 BTU
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 265 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 19.000 BTU
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1470 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 20 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 41 dB
• İç Ünite Ses Gücü 56 dB
• Genişlik 971 mm
• Yükseklik 321 mm
• Derinlik 228 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Gücü 65 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 43.9 kg
• Dış Ünite Genişlik 805 mm
• Dış Ünite Yükseklik 554 mm
• Dış Ünite Derinlik 330 mm

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

Teka ACI 118 WH 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.