Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A+
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
27.5 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
2.6 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
2.4 kW
Klima Teknolojisi:

Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyatları

Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Serisi (2025 YENİ) 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHİL)

Satıcı: Klima

49.091,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 49091.51
Viessmann Vitoclima 050 Pro 24.000 Btu Inverter Split Klima R32 A Beyaz 2025 (Montaj Dahil)

Satıcı: ÇağdaşYapı

51.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 51099.00
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Serisi (2025 Yeni) 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (Montaj Dahil) - MONTAJ DAHİL 2025 SERİ ÜRÜN

Satıcı: Klima | 24 yorum

51.297,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 51297.87
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Serisi (2025 YENİ) 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHİL)

Satıcı: enuygunkombi

51.527,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 51527.52
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+Plus 24000 Btu A++İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

51.532,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 51542
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Serisi (2025 Yeni) 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (Montaj Dahil) - MONTAJ DAHİL 2025 SERİ ÜRÜN

Satıcı: Galeri Beyaz

53.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 53859.00
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro Plus SWAA050MFA070 A+ 24000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: kombiklimadunyasi

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 53999.00
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Serisi (2025 Yeni) 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (Montaj Dahil) - MONTAJ DAHİL 2025 SERİ ÜRÜN

Satıcı: enuygunkombi | 24 yorum

54.648,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 54648.66
Viessmann Vitoclima 050 Pro 24.000 Btu Inverter Split Klima R32 A Beyaz 2025 (Montaj Dahil)

Satıcı: Klima

55.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 55279.00
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Serisi (2025 YENİ) 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHİL)

Satıcı: Termo NET

56.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 56999.00
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Serisi (2025 YENİ) 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHİL)

Satıcı: GaleriBeyaz

57.503,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 57503.05
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro Plus SWAA050MFA070 A+ 24000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: ege-ticaret35

58.580,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 58580.70

Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Temel Özellikleri

A+
27.5 dB
2.6 kW
2.4 kW
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 24.020 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 2.6 kW
• Soğutma Verimliliği A+
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.1

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 24.907 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 2.4 kW
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 27.5 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 45 dB
• İç Ünite Ses Gücü 60 dB
• İç Ünite Ağırlığı 12.3 kg
• Genişlik 1040 mm
• Yükseklik 327 mm
• Derinlik 220 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 59 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 68 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 42.9 kg
• Dış Ünite Genişlik 890 mm
• Dış Ünite Yükseklik 342 mm
• Dış Ünite Derinlik 673 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.