Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A+
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
21 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.3 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.1 kW
Klima Teknolojisi:

Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyatları

Viessmann Vitoclima 050-S/He Pro Plus Swaa050mfa035 A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima - Montaj Dahil

Satıcı: ISITEK

27.299,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 27299.60
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro Plus SWAA050MFA035 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: enuygunkombi

27.813,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 27813.15
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+Plus 12000 Btu A++İnverter Klima (Beyaz)

Satıcı: enuygunkombi

28.108,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 28118
Viessmann Vitoclima 050-S/He Pro Plus Swaa050mfa035 A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Doruks

28.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 28349.10
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Serisi 2025 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: enuygunkombi

28.959,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 28959.84
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro Plus SWAA050MFA035 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: teknocheap

29.328,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 29328.61
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima - MONTAJ DAHİL 2025 SERİ ÜRÜN

Satıcı: EgeTechİklimlendirme

29.384,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 29384.50
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Serisi (2025 YENİ) 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima (MONTAJ DAHİL)

Satıcı: teknocheap

29.521,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 29521.25
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima - MONTAJ DAHİL 2025 SERİ ÜRÜN

Satıcı: Klima | 101 yorum

29.647,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 29647.47
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima - MONTAJ DAHİL 2025 SERİ ÜRÜN

Satıcı: enuygunkombi | 101 yorum

29.808,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 29808.36
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+Plus 12000 Btu A++İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

30.889,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 30889.45
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Serisi 2025 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: kombiklimadunyasi

30.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 30940.00
Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+Plus 12000 Btu A++İnverter Klima

Satıcı: Klima

31.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 31329.00
viessmann Vitoclima 050-5 SWAA050MFA035-PRO +12000 btu/h MONTAJ DAHİL

Satıcı: Öztürk İnşaat ve Elektrik

32.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 32100.00

Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Temel Özellikleri

A+
21 dB
1.3 kW
1.1 kW
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 11.942 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.3 kW
• Soğutma Verimliliği A+
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.5

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 12.965 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.1 kW
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.1

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 21 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 40 dB
• İç Ünite Ses Gücü 54 dB
• İç Ünite Ağırlığı 7.3 kg
• Genişlik 805 mm
• Yükseklik 285 mm
• Derinlik 194 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 54.5 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 64 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 21 kg
• Dış Ünite Genişlik 720 mm
• Dış Ünite Yükseklik 270 mm
• Dış Ünite Derinlik 495 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Viessmann Vitoclima 050-S/HE Pro+ Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.