1.3 (3 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
28 kW
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
Toplam Elektrik Tüketimi:
92 W
NOx Sınıfı:
6
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX5D

Daikin Premix NDJ 28 Kombi (24000 kcal/h) Fiyatları

Daikin Ndj Premix 28/28 kW (24.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi + Baca Seti

Satıcı: KOMBİ DÜNYANIZ

42.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 42750.00
Daikin Ndj Premix 28/28 Kw (24.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi + Baca Seti

Satıcı: Kombi Dünyanız

43.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 43200.00
Daikin Premix NDJ 28 D2CND028 28 kW 24.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi

Satıcı: SAFIRISIMARKET

44.002,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 44002.03
Daikin Premix Ndj Yoğuşmalı Kombi 28 Kw

Satıcı: SAFIRISIMARKET

44.471,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 44471.20
Daikin Ndj Premix 28 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi Hermetik Baca ile Yüksek Verimlilik Sağlar

Satıcı: SAFIRISIMARKET | 1 yorum

45.935,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 45935.53
DAIKIN Premix NDJ Yoğuşmalı Kombi 28 kW - 24.080 kcal/h

Satıcı: SAFIRISIMARKET

47.610,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 47610.91
Daikin Premix Ndj Yoğuşmalı Kombi 28 Kw - 24.080 Kcal/h

Satıcı: SAFIR ISI MARKET

48.161,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 48161.06
Daikin Ndj Premix 28/28 Kw (24.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi 28 kW Kapasite ile Hermetik Baca

Satıcı: KOMBİİSTANBUL | 2 yorum

48.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 48360.00
Daikin Premix NDJ 28 D2CND028 28 kW 24.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi

Satıcı: İRAYYAPIMALZEMELERİ

48.763,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 48763.26
Daikin Ndj Premix 28/28 Kw (24.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ

52.086,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 52086.00
Daikin Ndj 28 Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ

53.586,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 53586.00
Daikin Ndj Premix 28/28 Kw (24.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

56.217,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

12 56217.00
Daikin Ndj Premix 28/28 kW (24.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi + Baca Seti

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

56.511,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 56511.00

Daikin Premix NDJ 28 Kombi (24000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Daikin Premix NDJ 28 Kombi Ürün Ailesi

Daikin Premix NDJ 28 Kombi (24000 kcal/h) Temel Özellikleri

28 kW
92 W
6
IPX5D

Daikin Premix NDJ 28 Kombi (24000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Mahal Isıtma Verimliliği 93 %
• Su Isıtma Verimliliği 84 %

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Genleşme Tankı Kapasitesi 10 lt
• Kullanım Suyu Debisi 14 L/dk
• Toplam Elektrik Tüketimi 92 W
• NOx Sınıfı 6
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX5D

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 695 mm
• Genişlik 440 mm
• Derinlik 295 mm
• Ağırlık 37 kg

ISI DEĞERLERİ

• En Düşük Petek Isısı 35 °C
• En Yüksek Petek Isısı 80 °C
• En Düşük Su Isısı 35 °C
• En Yüksek Su Isısı 60 °C

DÖKÜMANLAR

Daikin Premix NDJ 28 Kombi (24000 kcal/h) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.