Kapasite:
35 kW
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
Toplam Elektrik Tüketimi:
112 W
NOx Sınıfı:
6
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX5D

Daikin Premix NDJ 35 Kombi (30000 kcal/h) Fiyatları

Daikin Premix Ndj Yoğuşmalı Kombi 35 Kw

Satıcı: SAFIRISIMARKET

46.109,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 46109.80
Daikin Ndj Premix 35/35 Kw (30.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: KOMBİ DÜNYANIZ

48.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 48500.00
Daikin Ndj Premix 35 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi + Baca Seti

Satıcı: Kombi Dünyanız

49.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 49000.00
DAIKIN Premix NDJ Yoğuşmalı Kombi 35 kW - 30.100 kcal/h

Satıcı: SAFIRISIMARKET

49.341,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 49341.08
Daikin Ndj 35 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: SAFIR ISI MARKET

49.920,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 49920.39
Daikin Ndj Premix 35 kW Tam Yoğuşmalı Kombi + Baca Seti

Satıcı: KOMBİİSTANBUL

50.220,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 50220.00
Daikin Ndj Premix 35 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi (6 Yıl Garanti) + Baca Seti

Satıcı: OMNİA ISITMA SOĞUTMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

51.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 51650.00
DAIKIN Premix NDJ Yoğuşmalı Kombi 35 kW - 30.100 kcal/h

Satıcı: "TS TESİSAT "

54.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 54000.00
Daikin Ndj 35 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ

55.584,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 55584.00
Daikin Ndj Premix 35 kW Tam Yoğuşmalı Kombi + Baca Seti

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

58.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 58695.00
Daikin Premix NDJ 35 KW 30.000 Kcal/h Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Daikin_Turkiye

61.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 61760.00
Daikin Ndj Premix 35/35 Kw (30.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

65.587,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 65587.00

Daikin Premix NDJ 35 Kombi (30000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Daikin Premix NDJ 35 Kombi Ürün Ailesi

Daikin Premix NDJ 35 Kombi (30000 kcal/h) Temel Özellikleri

35 kW
112 W
6
IPX5D

Daikin Premix NDJ 35 Kombi (30000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Mahal Isıtma Verimliliği 93 %
• Su Isıtma Verimliliği 83 %

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kullanım Suyu Debisi 16 L/dk
• Toplam Elektrik Tüketimi 112 W
• NOx Sınıfı 6
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX5D

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 695 mm
• Genişlik 440 mm
• Derinlik 295 mm
• Ağırlık 37 kg

ISI DEĞERLERİ

• En Düşük Petek Isısı 35 °C
• En Yüksek Petek Isısı 80 °C
• En Düşük Su Isısı 35 °C
• En Yüksek Su Isısı 60 °C

DÖKÜMANLAR

Daikin Premix NDJ 35 Kombi (30000 kcal/h) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.