3.3 (1 oy) / 1 yorum
Kapasite:
23 kW
Çalışma Voltajı:
230 Volt
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
NOx Sınıfı:
6
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Daikin Premix VZ 23 Kombi (19000 kcal/h) Fiyatları

Daikin Premix Vz 23Kw (Tr.d2cpx023batr) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Kombi Dünyanız

31.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 31500.00
Daikin Premix Vz 23Kw (Tr.d2cpx023batr) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Doruks

31.855,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 31855.10
Daikin Vz Premix D2CPX023 23 kW (19.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

32.793,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 32803
Daikin Premıx Vz 23 Kw Kombi

Satıcı: KOMBİ DÜNYANIZ

32.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 32980.00
Daikin Vz Premix D2CPX0-AATR 23/23 Kw 19.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

33.786,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 33786.48
Daikin Vz Premix 23/23 kW (19.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

33.814,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 33814.93
Daikin Premix VZ D2CPX023 23 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: SAFIRISIMARKET

33.960,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 33960.96
Daikin Vz Premix 23/23 Kw (19.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: EPATeknoloji

33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 33999.00
Daikin Premix Vz 23KW Tam Yoğuşmalı Kombi Bacalı Isıtma Teknolojisi ile Yüksek Kapasite

Satıcı: ECM.Mühendislik | 77 yorum

34.875,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 34875.00
DAIKIN Premix VZ Yoğuşmalı Kombi 23 kW - 19.780 kcal/h

Satıcı: SAFIRISIMARKET

35.975,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 35975.10
Daikin Premıx Vz 23 Kw Kombi

Satıcı: SAFIR ISI MARKET

36.308,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 36308.79
Daikin Vz Premix 23 Kw Kombi

Satıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ

38.523,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 38523.00
Daikin Premix Vz 23 Kw ()

Satıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ

40.023,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 40023.00

Daikin Premix VZ 23 Kombi (19000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Daikin Premix VZ 23 Kombi (19000 kcal/h) Temel Özellikleri

23 kW
230 Volt
6
IPX4D

Daikin Premix VZ 23 Kombi (19000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Mahal Isıtma Verimliliği 92.5 %
• Su Isıtma Verimliliği 86.7 %
• Yıllık Elektrik Tüketimi 42.7 kWh
• Yıllık Yakıt Tüketimi 18 GJ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Dahili Wi-Fi Yok
• Genleşme Tankı Kapasitesi 7 lt
• Kullanım Suyu Debisi 11 L/dk
• NOx Sınıfı 6
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D
• Çalışma Voltajı 230 Volt
• Faz Tipi Monofaz

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 733 mm
• Genişlik 403 mm
• Derinlik 346 mm
• Ağırlık 29 kg

Daikin Premix VZ 23 Kombi (19000 kcal/h) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

muallim01 Profil Resmi

7 yorum

muallim01 Daikin vz modeli 1 kış kullandım özet geçecek olursam onceki sene ile kıyas yapacağım termostat ile kullandım öncelikle bundan önce hermetik eski tip baymak vardı tabiki fatura yüksek geliyordu daikin geçtikten sonra üzerine termostat kullandığım halde çok fazla değişiklik olmadi tasarruf oldu elbette ama yoğuşmalı olduğu için o kadar da fark etmesini beklerken hayal kırıklığı oldu, alacaklar için önerim daikinın ndj modellerine bakmaları fiyat bir tık yukarıda ama sizi ileride rahatlatacaktır.Isıtma haricinde su kullanımı olarak bakarsak bir dengesizlik var sürekli sabit sıcaklık su gelmiyor Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.