Kapasite:
36 kW
Çalışma Voltajı:
230 Volt
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
NOx Sınıfı:
6
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Daikin Premix VZ 36 Kombi (31000 kcal/h) Fiyatları

Daikin Premix Vz 36 Kw (D2cpx036) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: TS TESİSAT

44.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 44100.00
Daikin Premix Vz 36KW (TR.D2CPX036CATR.01) Tam Yoğuşmalı Kombi.

Satıcı: KOMBİİSTANBUL | 2 yorum

45.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 45570.00
Daikin Premix VZ Tam Yoğuşmalı Kombi 36 kW Hermetik Baca Seti ile Enerji Verimliliği Sağlar

Satıcı: KOMBİİSTANBUL

45.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 45570.00
Daikin Premix Vz 36 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: SAFIR ISI MARKET

45.654,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 45654.48
Daikin Premix Vz 36 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Törem Doğalgaz

48.771,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 48771.00
DAIKIN Premix VZ Yoğuşmalı Kombi 36 kW - 32.680 kcal/h

Satıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ

48.891,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 48891.00
DAIKIN Premix VZ Yoğuşmalı Kombi 36 kW - 32.680 kcal/h

Satıcı: "TS TESİSAT "

49.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 49900.00
Daikin Premix Vz 36 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ

50.391,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 50391.00
Daikin Premix VZ 36kW (TR.D2CPX036CATR.01) Tam Yoğuşmalı Kombi + Baca Seti

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

53.781,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 53781.00
Daikin Premix VZ D2CPX036 36 KW Tam Yoğuşmalı Hermetik Kombi

Satıcı: Daikin_Turkiye

55.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 55990.00

Daikin Premix VZ 36 Kombi (31000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Daikin Premix VZ 36 Kombi (31000 kcal/h) Temel Özellikleri

36 kW
230 Volt
6
IPX4D

Daikin Premix VZ 36 Kombi (31000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Mahal Isıtma Verimliliği 92 %
• Su Isıtma Verimliliği 87 %
• Yıllık Elektrik Tüketimi 44 kWh
• Yıllık Yakıt Tüketimi 17 GJ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Dahili Wi-Fi Yok
• Genleşme Tankı Kapasitesi 7 lt
• Kullanım Suyu Debisi 16 L/dk
• NOx Sınıfı 6
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D
• Çalışma Voltajı 230 Volt
• Faz Tipi Monofaz

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 733 mm
• Genişlik 403 mm
• Derinlik 446 mm
• Ağırlık 37 kg

Daikin Premix VZ 36 Kombi (31000 kcal/h) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.