Kapasite:
20 kW
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
NOx Sınıfı:
5
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Demirdöküm Atromix P 20 Kombi (17000 kcal/h) Fiyatları

Demirdöküm Atromix P20 20 Kw 17.600 Kcal/H Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: ENKOMBİ

32.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 32040.00
Demirdöküm Atromix 20 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: ENKOMBİ

33.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 33250.00
Demirdöküm Atromix 20/20 Kw (17.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

36.522,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 36532
Demirdöküm Atromix 20 Kw - Yüksek Isıtma Ve Kullanım Suyu Verimli, Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: PAZARİÇİ

37.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 37079.10
DemirDöküm Atromix P20 Hermetik Yoğuşmalı Kombi 20kw 17.000kcal/h

Satıcı: enuygunkombi

37.660,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 37660.17
Demirdöküm Atromix 20/20 Kw (17.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

37.660,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 37660.17
Demirdöküm Atromix P 20 kw Yoğuşmalı Kombi Baca Dahil Alüminyum-Silisyum Eşanjör

Satıcı: pazarici | 45 yorum

37.943,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 37943.07
Demirdöküm Atromix 20/20 Kw (17.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: SÜHA MAKİNA

39.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 39950.00
Demirdöküm Atromix 20/20 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi Hermetik Baca ile Yüksek Kapasite

Satıcı: enuygunkombi | 14 yorum

41.646,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 41646.23

Demirdöküm Atromix P 20 Kombi (17000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Demirdöküm Atromix P 20 Kombi Ürün Ailesi

Demirdöküm Atromix P 20 Kombi (17000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A

TEKNİK ÖZELLİKLER

• NOx Sınıfı 5
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 700 mm
• Genişlik 390 mm
• Derinlik 280 mm

ISI DEĞERLERİ

• En Düşük Petek Isısı 30 °C
• En Yüksek Petek Isısı 80 °C
• En Düşük Su Isısı 35 °C
• En Yüksek Su Isısı 60 °C

DÖKÜMANLAR

Demirdöküm Atromix P 20 Kombi (17000 kcal/h) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.