Kapasite:
28 kW
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
NOx Sınıfı:
5
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Demirdöküm Atromix P 28 Kombi (24000 kcal/h) Fiyatları

Demirdöküm Atromix P 28 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: HNG MÜHENDİSLİK

36.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 36000.00
Demirdöküm Atromix P 28 28 Kw 24.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi

Satıcı: PARLA TRAFİK

38.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 38250.00
Demirdöküm Atromix 28/28 Kw (24.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

39.128,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 39138
DemirDöküm Atromix P 28 kW Yoğuşmalı Kombi Bacalı Yüksek Verimlilik ve Tasarruf

Satıcı: Kombi Dünyanız | 23 yorum

40.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 40000.00
Demirdöküm Atromix 28/28 Kw (24.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

40.302,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 40302.30
Demirdöküm Atromix 28/28 Kw (24.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

40.347,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 40347.01
DemirDöküm Atromix P28 (Hep) Yoğuşmalı Kombi 28kw 24.000kcal/h Erp

Satıcı: enuygunkombi

40.347,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 40347.01
Demirdöküm Atromix 28/28 Kw (24.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: TOOZİ

41.151,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 41151.57
Demirdöküm Atromix 28/28 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi Hermetik Baca Tipi Yüksek Kapasite

Satıcı: enuygunkombi | 40 yorum

41.494,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 41494.23
Demirdöküm Atromix 28/28 Kw (24.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: KOMBİ DÜNYANIZ

43.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 43000.00

Demirdöküm Atromix P 28 Kombi (24000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Demirdöküm Atromix P 28 Kombi Ürün Ailesi

Demirdöküm Atromix P 28 Kombi (24000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Mahal Isıtma Verimliliği 93 %
• Su Isıtma Verimliliği 85 %
• Yıllık Elektrik Tüketimi 36 kWh

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Genleşme Tankı Kapasitesi 8 lt
• Kullanım Suyu Debisi 13.2 L/dk
• NOx Sınıfı 5
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 700 mm
• Genişlik 390 mm
• Derinlik 280 mm
• Ağırlık 29.9 kg

ISI DEĞERLERİ

• En Düşük Petek Isısı 30 °C
• En Yüksek Petek Isısı 80 °C
• En Düşük Su Isısı 35 °C
• En Yüksek Su Isısı 60 °C

Demirdöküm Atromix P 28 Kombi (24000 kcal/h) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.