2.5 (14 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
24 kW
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
Toplam Elektrik Tüketimi:
100 W
NOx Sınıfı:
6
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Vaillant ecoTEC Pure 286/7-2 Kombi (22000 kcal/h) Fiyatları

Vaillant ecoTEC Pure VUW 286/7-2 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: dashaus34

52.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 52149.00
Vaillant Vuw 286/7-2 Pure Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Kombi Dünyanız

53.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 53000.00
Vaillant ecoTEC 286/7-2 Pure 24/28 Kw 20.000K Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: haus

53.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 53760.00
Vaillant ecoTEC Pure VUW 286/7-2 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: haus

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 53999.00
Vaillant Ecotec Pure Vuw 286/7-2 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: OZGKOMBİKLİMA

54.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 54450.00
Vaillant Ecotec Pure 286/7,2

Satıcı: ÖZGÜR ENERJİ | 11 yorum

56.265,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 56265.00
Vaillant ecoTEC 286/7-2 Pure 24/28 Kw 20.000K Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: KOMBİ DÜNYANIZ

56.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 56400.00
Vaillant ecoTEC 286/7-2 Pure 24/28 Kw 20.000K Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

57.724,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 57734
Vaillant ecoTEC 286/7-2 Pure 24/28 Kw 20.000K Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Yoğuşmalıkombiler

58.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 58900.00
Vaillant Vuw 286/7-2 Pure 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi Hermetik Baca ile Yüksek Verim

Satıcı: pazarici | 33 yorum

61.193,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 61193.07
VAILLANT VUW 286/7-2 ecoTEC Pure 22.446 kcal/h Premix Yoğuşmalı Kombi 3 yıldız sıcak su

Satıcı: İSVESO

66.196,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 66196.37

Vaillant ecoTEC Pure 286/7-2 Kombi (22000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Vaillant ecoTEC Pure 286/7-2 Kombi Ürün Ailesi

Vaillant ecoTEX Pure 236/7-2 17000 kcal/h Kombi 17000 kcal/h 46.110,00 TL
Vaillant ecoTEC Pure 286/7-2 22000 kcal/h Kombi 22000 kcal/h 52.149,00 TL

Vaillant ecoTEC Pure 286/7-2 Kombi (22000 kcal/h) Temel Özellikleri

24 kW
100 W
6
IPX4D

Vaillant ecoTEC Pure 286/7-2 Kombi (22000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kullanım Suyu Debisi 13.4 L/dk
• Toplam Elektrik Tüketimi 100 W
• NOx Sınıfı 6
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 720 mm
• Genişlik 440 mm
• Derinlik 335 mm
• Ağırlık 30.8 kg

ISI DEĞERLERİ

• En Düşük Petek Isısı 30 °C
• En Yüksek Petek Isısı 80 °C
• En Düşük Su Isısı 35 °C
• En Yüksek Su Isısı 60 °C

Vaillant ecoTEC Pure 286/7-2 Kombi (22000 kcal/h) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.