1.5 (3 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
19 kW
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
Toplam Elektrik Tüketimi:
100 W
NOx Sınıfı:
6
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Vaillant ecoTEX Pure 236/7-2 Kombi (17000 kcal/h) Fiyatları

Vaillant Vaıllant Vuw 236/7-2 Ecotec Pure Tam Yoğuşmalı Kombi 17.372 Kcal/H

Satıcı: Enkombi

46.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 46110.00
Vaillant Ecotec Pure Vuw 236/7-2 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: GÖÇMEN

46.725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 46725.00
Vaillant ecoTEC 236/7-2 Pure 19/23 Kw 17.000K Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: haus

47.142,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 47142.00
Vaillant Ecotec Pure Vuw 236/7-2 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: ENKOMBİ

47.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 47170.00
Vaillant Ecotec Pure Vuw 236/7-2 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: dashaus34

47.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 47599.00
Vaillant Ecotec Pure Vuw 236/7-2 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: haus

49.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 49599.00
Vaillant Ecotec Pure 236/7,2

Satıcı: Isı Yapı Market | 1 yorum

53.010,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 53010.00
Vaillant ecoTEC 236/7-2 Pure 19/23 Kw 17.000K Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

54.278,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 54288
Vaillant ecoTEC Pure VUW 236/7-2 Kombi 20 kW Yoğuşmalı Isıtma Teknolojisi

Satıcı: ÖZGÜR ENERJİ | 18 yorum

54.870,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 54870.00
Vaillant ecoTEC 236/7-2 Pure 19/23 Kw 17.000K Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

55.969,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 55969.51
Vaillant VUW 236/7-2 Ecotec Pure 17.372 Kcal/H Premix Yoğuşmalı Kombi 3 Yıldız Sıcak Su.

Satıcı: Home Teknoloji

62.174,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 62174.38

Vaillant ecoTEX Pure 236/7-2 Kombi (17000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Vaillant ecoTEX Pure 236/7-2 Kombi Ürün Ailesi

Vaillant ecoTEX Pure 236/7-2 17000 kcal/h Kombi 17000 kcal/h 46.110,00 TL
Vaillant ecoTEC Pure 286/7-2 22000 kcal/h Kombi 22000 kcal/h 52.149,00 TL

Vaillant ecoTEX Pure 236/7-2 Kombi (17000 kcal/h) Temel Özellikleri

19 kW
100 W
6
IPX4D

Vaillant ecoTEX Pure 236/7-2 Kombi (17000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kullanım Suyu Debisi 11 L/dk
• Toplam Elektrik Tüketimi 100 W
• NOx Sınıfı 6
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 720 mm
• Genişlik 440 mm
• Derinlik 335 mm
• Ağırlık 30.8 kg

ISI DEĞERLERİ

• En Düşük Petek Isısı 30 °C
• En Yüksek Petek Isısı 80 °C
• En Düşük Su Isısı 35 °C
• En Yüksek Su Isısı 60 °C

Vaillant ecoTEX Pure 236/7-2 Kombi (17000 kcal/h) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.