Kapasite:
19 kW
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
NOx Sınıfı:
6
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Viessmann Vitodens Connect 19 Kombi (16000 kcal/h) Fiyatları

Viessmann Vitodens Connect 19/25 Kw 16000 Kcl Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: PAZARİÇİ

40.137,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 40137.06
Viessmann Vitodens Connect 19 kW 16.000 Kcal/h Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Pazariçi

40.858,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 40858.09
Viessmann Vitodens Connect 19/25 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi (Baca Ve Montaj Seti Dahil)

Satıcı: ISITEK

40.999,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 40999.40
Viessmann Vitodens Connect 19/25 Kw 16000 Kcl Tam Yoğuşmalı Kombi Hermetik Baca ile Yüksek Kapasite

Satıcı: pazarici | 41 yorum

41.756,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 41756.07
Viessmann Vitodens Connect 19/25 Kw 16000 Kcl Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: TOOZİ

41.942,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 41942.07
Viessmann Vitodens Connect 19/25 Kw 16000 Kcl Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: KOMBİ DÜNYANIZ

42.195,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 42195.00
Viessmann Vitodens Connect 19/25 Kw 16000 Kcl Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

42.912,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 42912.00
Viessmann Vitodens Connect 19Kw - 25,4 Kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

Satıcı: Kombi Dünyanız

44.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 44000.00
Viessmann Vitodens Connect 19 kW 16.000 Kcal/h Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: teknocheap

44.160,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 44160.78
Viessmann Vitodens Connect 19/25 Kw 16000 Kcl Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: teknocheap

44.371,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 44371.98
Viessmann Vitodens Connect 19/25 Kw 16000 Kcl Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: KOMBİ DÜNYANIZ

45.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 45000.00
Viessmann Vitodens Connect 19/25 Kw(KOMBİ ALT SETİ VE BACA DAHİL)tam Yoğuşmalı Kombi-wifi

Satıcı: ÖZGÜR ENERJİ

45.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 45000.00
Viessmann Vitodens Connect 19/25 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi Hermetik Baca ile Ekonomik Isıtma

Satıcı: EFOR DOĞALGAZ - KOMBİ KLİMA TOPTANCISI

60.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 60000.00

Viessmann Vitodens Connect 19 Kombi (16000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Viessmann Vitodens Connect 19 Kombi Ürün Ailesi

Viessmann Vitodens Connect 19 Kombi (16000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Mahal Isıtma Verimliliği 92 %
• Su Isıtma Verimliliği 82 %
• Yıllık Elektrik Tüketimi 43.9 kWh
• Yıllık Yakıt Tüketimi 32 GJ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Genleşme Tankı Kapasitesi 8 lt
• Kullanım Suyu Debisi 12 L/dk
• NOx Sınıfı 6
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 700 mm
• Genişlik 400 mm
• Derinlik 300 mm
• Ağırlık 33 kg

Viessmann Vitodens Connect 19 Kombi (16000 kcal/h) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.