Kapasite:
32 kW
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
NOx Sınıfı:
6
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Viessmann Vitodens Connect 32 Kombi (27000 kcal/h) Fiyatları

Viessmann Vitodens Connect 32/35 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi (Baca Ve Montaj Seti Dahil)

Satıcı: ISITEK

56.699,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 56699.30
Viessmann Vitodens Connect 32/35 Kw 27000 Kcl Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: haus

57.504,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 57504.00
Viessmann Vitodens Connect 32/35 - 1/8 Modülasyon, Dokunmatik Ekran Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: PAZARİÇİ

57.689,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 57689.10
Viessmann Vitodens Connect 32/35 kW Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Pazariçi

57.784,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 57784.09
Viessmann Vitodens Connect 32/35 Kw 27000 Kcl Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Kombi Ve Fiyatları

58.771,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 58771.75
Viessmann Vitodens Connect 32/35 Kw 27000 Kcl Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: PAZARİÇİ

59.191,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 59191.02
Viessmann Vitodens Connect 32/35 kW Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: teknocheap

60.913,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 60913.05
Viessmann Vitodens Connect 32/35 Kw 27000 Kcl Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

61.651,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 61651.00
Viessmann Vitodens Connect 32/35 Kw 27000 Kcl Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: teknocheap

62.345,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 62345.58
Viessmann Vitodens Connect 32/35 Kw 27000 Kcl Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Pazariçi

63.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 63499.00
Viessmann Vitodens Connect 32/35 Kw 27000 Kcl Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: teknocheap

66.861,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 66861.07

Viessmann Vitodens Connect 32 Kombi (27000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Viessmann Vitodens Connect 32 Kombi Ürün Ailesi

Viessmann Vitodens Connect 32 Kombi (27000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Mahal Isıtma Verimliliği 93 %
• Su Isıtma Verimliliği 81 %
• Yıllık Elektrik Tüketimi 60.2 kWh

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Dahili Wi-Fi Var
• Genleşme Tankı Kapasitesi 8 lt
• NOx Sınıfı 6
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 700 mm
• Genişlik 400 mm
• Derinlik 300 mm
• Ağırlık 33 kg

Viessmann Vitodens Connect 32 Kombi (27000 kcal/h) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.