Kapasite:
19 kW
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
NOx Sınıfı:
6
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Viessmann Vitodens Trend 19 Kombi (16000 kcal/h) Fiyatları

Viessmann Vitodens Trend 19/25 Kw Hermetik Tam Yoğuşmalı Kombi (Baca Seti Dahil)

Satıcı: ISITEK

34.192,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 34192.90
Viessmann Vitodens Trend 19 Kw Erp 16.340 Kcal/H Premix Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: EPATeknoloji

34.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 34719.00
Viessmann Vitodens Trend 19Kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

Satıcı: EPATeknoloji

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 34999.00
Viessmann Vitodens Trend 19/25 Kw 16.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: haus

35.232,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 35232.00
Viessmann Vitodens Trend 19/25 Kw 16.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: TOOZİ

35.711,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 35711.07
Viessmann Vitodens Trend 19/25 kW Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: epanet

35.716,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 35716.59
Viessmann Vitodens Trend 19/25 kW Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Pazariçi

35.762,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 35762.09
Viessmann Vitodens Trend 19KW Yoğuşmalı Kombi Bacalı Yüksek Verimlilik ve Isıtma Tekniği

Satıcı: EPATeknoloji | 44 yorum

36.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 36299.00
Viessmann VİTODENS TREND 19 KW

Satıcı: Evikur

36.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 36400.00
Viessmann Vitodens Trend 19KW Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: TOOZİ | 3 yorum

37.189,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 37189.77
Viessmann Vitodens Trend 19/25 Kw 16.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi

37.197,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 37197.00
Viessmann Vitodens Trend 19/25 Kw (BACA DAHİL)tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: EPATeknoloji

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 37999.00
Viessmann Vitodens Trend 19kw - 25,4 Kw Yoğuşmalı Kombi (baca Dahil)

Satıcı: EPATeknoloji

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 37999.00

Viessmann Vitodens Trend 19 Kombi (16000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Viessmann Vitodens Trend 19 Kombi Ürün Ailesi

Viessmann Vitodens Trend 19 16000 kcal/h Kombi 16000 kcal/h 34.192,90 TL
Viessmann Vitodens Trend 25 21000 kcal/h Kombi 21000 kcal/h 38.349,00 TL

Viessmann Vitodens Trend 19 Kombi (16000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Mahal Isıtma Verimliliği 92 %
• Su Isıtma Verimliliği 82 %
• Yıllık Elektrik Tüketimi 43.9 kWh
• Yıllık Yakıt Tüketimi 32 GJ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Genleşme Tankı Kapasitesi 8 lt
• Kullanım Suyu Debisi 12 L/dk
• NOx Sınıfı 6
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 700 mm
• Genişlik 400 mm
• Derinlik 300 mm
• Ağırlık 33 kg

Viessmann Vitodens Trend 19 Kombi (16000 kcal/h) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.