5.0 (1 oy) / 1 yorum
Kapasite:
25 kW
Isıtma Tekniği:
Kapasite Sınıfı:
NOx Sınıfı:
6
Elektriksel Koruma Sınıfı:
IPX4D

Viessmann Vitodens Trend 25 Kombi (21000 kcal/h) Fiyatları

Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: EPATeknoloji

38.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 38349.00
Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: EPATeknoloji

38.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 38399.00
Viessmann Vitodens Trend 25/29 - 1/8 Modülasyon, Dokunmatik Ekran Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: PAZARİÇİ

38.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 38449.00
Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: haus

38.496,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 38496.00
Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw Hermetik Baca Tipi 25 kW Isıtma Kapasitesi Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: EPATeknoloji | 249 yorum

38.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 38899.00
Viessmann Vitodens Trend 25/29 kW 21.000 Kcal/h Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: epanet

39.129,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 39129.09
Viessmann Vitodens Trend 25/29 kW 21.000 Kcal/h Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: Pazariçi

39.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 39499.00
Viessmann Vitodens Trend Bacalı Yoğuşmalı Kombi 25 kW Yüksek Verimlilik ve Enerji Tasarrufu

Satıcı: Bursa Kombi Klima | 10 yorum

39.525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 39525.00
Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: TOOZİ

39.710,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 39710.07
Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: EPATeknoloji

39.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 39749.00
Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: PAZARİÇİ

39.983,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 39983.02
Viessmann Vitodens Trend 25/29 Kw 21.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi

Satıcı: enuygunkombi | 1 yorum

40.476,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 40476.00
Viessmann Vitodens Trend 25 Kw Isıtma / 29,6 Kw Kullanım Suyu

Satıcı: EPATeknoloji

40.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 40899.00

Viessmann Vitodens Trend 25 Kombi (21000 kcal/h) Fiyat Geçmişi

Viessmann Vitodens Trend 25 Kombi Ürün Ailesi

Viessmann Vitodens Trend 19 16000 kcal/h Kombi 16000 kcal/h 34.192,90 TL
Viessmann Vitodens Trend 25 21000 kcal/h Kombi 21000 kcal/h 38.349,00 TL

Viessmann Vitodens Trend 25 Kombi (21000 kcal/h) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ERP DEĞERLERİ

• Mahal Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Su Isıtma Verimlilik Sınıfı A
• Mahal Isıtma Verimliliği 92 %
• Su Isıtma Verimliliği 82 %
• Yıllık Elektrik Tüketimi 43.9 kWh
• Yıllık Yakıt Tüketimi 32 GJ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Genleşme Tankı Kapasitesi 8 lt
• Kullanım Suyu Debisi 14 L/dk
• NOx Sınıfı 6
• Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 700 mm
• Genişlik 400 mm
• Derinlik 300 mm
• Ağırlık 33 kg

Viessmann Vitodens Trend 25 Kombi (21000 kcal/h) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Aras K******** Profil Resmi

5 yorum

Aras K******** Tek kelimeyle kombinin mersedesi. EN AZ YAKAN KOMBİ.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.