Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
30 saat

Bowers & Wilkins Px8 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Bowers & Wilkins Px8 Kablosuz Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık, Bluetooth ve Gürültü Önleyici, Tan

Satıcı: ADENX

29.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 29500
Bowers & Wilkins PX8 Dark Forest Kulaklık

Satıcı: Amazon.com.tr

31.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

2 32009
Bowers&Wilkins Px8 Anc Bej Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 31.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 31999.00
Bowers&Wilkins Px8 Anc Siyah Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 31.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 31999.00
Bowers & Wilkins Px8 Kulak Üstü Gürültü Önleyici Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: İnfostar

37.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 37599.00
Bowers & Wilkins Px8 Kulak Üstü Gürültü Önleyici Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Akusta hi-fi

37.800,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 37800.05
Bowers & Wilkins PX8 kablosuz kulak üstü kulaklık, Bluetooth ve gürültü önleyici, Royal Burgundy

Satıcı: Amazon.com.tr

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 38009
Bowers & Wilkins Px8 Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık Bej

Satıcı: Life

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 39999.00
Bowers & Wilkins Px8 Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Life

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 39999.00
Bowers&Wilkins PX8 Kulak Üstü Premium Kulaklık (Tan)

Satıcı: Kelvin Elektromarket

40.978,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 40978.60
PX8 Dark Forest Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 46009
PX8 Black Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 46009
Bowers & Wilkins Px8 Kulak Üstü Gürültü Önleyici Kulaklık Kablosuz Bluetooth 5.0 Hızlı Şarj 30 Saat Yüksek Çözünürlükte Oynatma Dahili Mikrofon - Siyah

Satıcı: ylmzhome

47.058,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 47058.10
Bowers & Wilkins Px8 Kulak Üstü Gürültü Önleyici Kulaklık Kablosuz Bluetooth 5.0 Hızlı Şarj 30 Saat Yüksek Çözünürlüklü Oynatma Dahili Mikrofon - Bej

Satıcı: ylmzhome

50.747,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 50747.80

Bowers & Wilkins Px8 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Bowers & Wilkins Px8 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
30 saat
Şarj Tipi:
USB

Bowers & Wilkins Px8 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Bowers & Wilkins Px8 Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Bowers & Wilkins Px8 Kablosuz Kulaklık Yorumları (4 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

EFI Shell Profil Resmi

228 yorum

EFI Shell Px7 S3 modeli de çıkmış ve satılıyor ülkemizde: https://www.engadget.com/audio/headphones/bowers--wilkins-px7-s3-review-a-sonic-powerhouse-only-slightly-improved-130027301.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @EFI S****
https://www.epey.com/kulaklik/bowers-wilkins-px7-s3.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
EFI Shell Profil Resmi

228 yorum

EFI Shell Px8 S2 modeli çıkmış: https://au.news.yahoo.com/bowers-wilkins-px8-s2-headphones-181913865.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAFyPyDjtwJfbSr5zZ6SSUUflABZVU_LR_dZ0jJwXxJSZVELXw0h4ercIcx1JiX2o20wWb5e9qx8XD4_2xf3ZlBDMhFLT6KScWt9OH8QESi1uSKJfwJnTtC4_6fxKDuBjCKEuX5PbdvBS7tBzD4xspTkyYNGBmVrs7f9eDUGzKHmb
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @EFI S****
https://www.epey.com/kulaklik/bowers-wilkins-px8-s2.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.