Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Diğer Kablosuz Türü:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
13 saat

Jabra Engage 55 USB-A MS Mono Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Jabra Engage 55 Mono Usb-A Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri | 3 yorum

12.844,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 12844.85
Jabra Engage 55 Iı Usb-A Ms Mono ( Şarj Üniteli ) - Siyah

Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri | 1 yorum

13.106,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 13106.89
Jabra Engage 55 II USB-A MS Mono ( Şarj Üniteli )

Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri

13.765,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 13765.63
Jabra Engage 55 II USB-A MS Mono ( Şarj Üniteli )

Satıcı: hepsivoip

13.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 13980.00
Jabra Bağlantı 400 USB-A DECT Adaptörlü 55 Mono Kablosuz Kulaklık - Gürültü Önleyici Mikrofon, Kapsamlı Menzil, İşitme Koruması - MS Teams sertifikalı, diğer tüm platformlarla çalışır - Siyah

Satıcı: Uzman Teknoloji

14.444,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 14454
Jabra Engage 55 Mono Usb-A Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Uzman Teknoloji

15.134,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 15134.00
Jabra Engage 55 Mono Usb-A Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Dream Telekomünikasyon

15.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 15520.00
Jabra Engage 55 Mono Usb-A Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

15.548,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 15548.00
Jabra Engage 55 Iı Usb-A Ms Mono ( Şarj Üniteli)

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON

16.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 16740.00

Jabra Engage 55 USB-A MS Mono Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Jabra Engage 55 USB-A MS Mono Kablosuz Kulaklık Ürün Ailesi

Jabra Engage 55 USB-A MS Mono Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
13 saat
Şarj Tipi:
USB
Düşük Frekans (Bas):
40 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Jabra Engage 55 USB-A MS Mono Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Yok
• Diğer Kablosuz Türü USB Alıcı
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 150 m
• Kullanım Süresi (Genel) 13 saat
• Şarj Tipi USB

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Jabra Engage 55 USB-A MS Mono Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.