Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Jabra Engage 55 Stereo Kablosuz Kulaklık Bağlantılı 400 USB-A DECT Adaptör - Gürültü Önleyici Mikrofon, Kapsamlı Aralık, İşitme Koruması - MS Teams sertifikalı, diğer tüm platformlarla çalışır - Siyah Satıcı: Uzman Teknoloji
14.444,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
1 14454
Jabra Engage 55 Usb-A Ms Stereo Kulaklık
Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri | 2 yorum
14.715,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 14715.00
Jabra Engage 55 Mono Usb-a Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Satıcı: hepsivoip
14.980,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 14980.00
Jabra Engage 55 Usb-A Ms Stereo Kulaklık Satıcı: Dream Telekomünikasyon
15.520,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 15520.00
Jabra Engage 55 USB-A MS Stereo Satıcı: Dream Telekomünikasyon
15.640,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 15640.00
Jabra Engage 55 Mono Usb-a Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ
15.686,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 15686.00
Jabra Engage 55 Iı Usb-A Ms Stereo ( Şarj Üniteli )
Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON
18.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 18000.00
Jabra Engage 55 Iı Usb-A Ms Stereo ( Şarj Üniteli)
Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON
18.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 18000.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER