3.1 (4 oy) / 13 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
6.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
10 saat

QCY MeloBuds N70 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Qcy Melobuds N70 Bluetooth Kulaklık 6.0 - Kablosuz Şarj - Hi-Res-LDAC- Mems Tweeter-FastPair-Çift Cihaz Mor

Satıcı: Hepsiburada | 46 yorum

2.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2949.00
Qcy Melobuds N70 Tws Mor Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: tulparlife

2.745,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2745.00
Qcy Melobuds N70 Tws Gri Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: tulparlife

2.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2790.00
Qcy Melobuds N70 Bluetooth 6.0 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: Ceptech

2.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 2949.00
QCY MeloBuds N70, Bluetooth 5.2, Kulak İçi Kulaklık, Siyah, Hi-Res Audio, LDAC, 50dB Hibrit ANC, 50 Saat Pil Ömrü, Kablosuz Şarj

Satıcı: İstech İletişim

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 3009
QCY MeloBuds N70 Bluetooth Kulaklık, Hi-Res Audio, LDAC, 50dB Hibrit ANC, Kablosuz Şarj, 50 Saat Pil Ömrü, 6 Mikrofon, Kulakiçi, Mor

Satıcı: İstech İletişim

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 3009
QCY Melobuds N70 Bluetooth Kulaklık 6.0 - Kablosuz Şarj - Hi-Res-LDAC- Mems Tweeter-FastPair-Çift Cihaz Gri

Satıcı: Hepsiburada | 46 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2999.00
Qcy Melobuds N70 Bluetooth 6.0 Kulak İçi Kulaklık gri

Satıcı: Ceptech

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2999.00
Qcy Melobuds N70 Bluetooth Kulaklık - Siyah 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 2999.00
Qcy Melobuds N70 Bluetooth Kulaklık - Mor 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 2999.00

QCY MeloBuds N70 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

QCY MeloBuds N70 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
6.0
Var
10 saat
Şarj Tipi:

QCY MeloBuds N70 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 6.0
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri LDAC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 10 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 7 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 50 saat
• Şarj Tipi Kablosuz Şarj Kutusu USB-C
• Batarya (Kulaklık) 40 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 480 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

QCY MeloBuds N70 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (13 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Fatih.usta Profil Resmi

12 yorum

Fatih.usta Kullanmadım ama qcy melabuds pro denedim iyiydi ses seviyesi veya konuşma da iyi gürültülu ortam da olmuyor ve kronik sorunlar vardı qcy çokta iyi bilinmiş marka alın Huawei derim
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Şükrü Profil Resmi

60 yorum

Şükrü Ben aldım birkaç gün dayandım ve sattım.

Parasını hiç hak etmiyor. ANC çok kötü, ses kalitesi de keza öyle. Tek iyi tarafı mikrofonu idi. Şuanki kullandığım modeller; Realme Buds Air 6 Pro, Senheiser Accentum True Wireless, CmF Buds 2 modelleri var elimde. Profesyonel olarak kulaklık takipçisi ve kullanıcısı olduğum için beğenmedim. Geçmişte Anker Liberty 4, Nc, CmF Buds 2 Pro, Jabra Elite 10, 8 Active gibi üst seviye modeller de kullandım. Bu QCY N70 parasını hak etmiyor.

İnanın kullandığım CmF Buds 2 modeli ondan daha iyi ses kalitesi ve batarya performansı sunuyor.
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
uye_176840833977 Profil Resmi

1 yorum

uye_176840833977 1 ay kadar önce anc için aldım. Pazarlama ve reklamlarında son derece şişirilmiş anc. Enc de berbat. HT12nin anc ile bunun anc ya aynı ya da o daha iyi. Ses konusunda da aman aman değil. Anc açtığım zaman gürültü engellemek yerine beyaz ses gibi bir şey açılıyor. Uzak durun bu kulaklıktan. Bu parayı asla hak etmiyor, maks 1800-2000 TL. Hele ki "resmi satış sitesi"neden kesinlikle almayın. Resmi satıcı falan olduğu yok. İade için servise gönderdim, servisten geldiğinde daha kötü haldeydi. Kutunun içine konduğu kağıdı yırtmış artık serviste çalışan eleman kimse. Ve şu an kesinlikle servise gitmeden önceki halinden daha kötü performansı. Uzak durun o siteden. Adamların whatsapp'ından kanuni haklarımı yazıyorum, adam asla profesyonelce olmayan bir şekilde cevap veriyor. Almayın aldırmayın uzak durun. 3000 TL'm çöpe gitti tabiri caizse. Satabilirsem yakınlarıma 1700e de olsa satarım. Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

620 yorum

Çakalbakkal Epey qcy n60 ve n20 modellerini de ekler misin qcy sitesinde satışa sunulmuşlar
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Çakalbakkal
https://www.epey.com/kulaklik/qcy-melobuds-n60.html
https://www.epey.com/kulaklik/qcy-melobuds-n20.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

620 yorum

Çakalbakkal @Epey teşekkürler
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
ERGENEKON Profil Resmi

5 yorum

ERGENEKON Türkiye'ye gelmesini beklediğim bir kulaklıktı , kağıt üzerinde özellikleri mükemmel ancak öyle bir fiyat bandında geldi ki , fiyatı bölgesinde çok ciddi rakipleri var , Qcy olunca insanın 2.5-3 lira veresi gelmiyor , en azından benim gelmiyor başkasını bilmem , doğru düzgün bir fiyata düştüğü anda alacağım ilk kulaklık
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

620 yorum

Çakalbakkal @ERGENEKON fiyatı 2 lere düşse gayet alınabilir ve qcy kendi satmadığı için bu fiyatla geldi ülkemize.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
ERGENEKON Profil Resmi

5 yorum

ERGENEKON @Çakalbakkal 2 lira altında herhangi bir rakamda muhtemelen alacağım , Qcy Türkiye kendi sitesinde de satışta var ama orada da 2999 lira , illaki düşecektir diye düşünüyorum ama düşmezse de almayız olur biter...
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

620 yorum

Çakalbakkal @ERGENEKON n60 ve n20 modelleri de çıkmış onlara da bir göz at
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
emreli01 Profil Resmi

1 yorum

emreli01 Ne zaman gelir acaba ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

620 yorum

Çakalbakkal Acilen Türkiye'ye gelmesi lazım!!!!
(Bu arada uzamsal ses var. MEMS ikincil sürücü bulunuyor ve ortam sesi de var. Beni dinlediğin için teşekkürler epey)
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.