Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat

Soundpeats Air5 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Soundpeats Air5 Hi-res Çift Telefon Destekli Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: Teknostore

3.345,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 3345.00
Soundpeats Air 5 TWS Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulaklık - Hibrit ANC - Hi-Res ve Snapdragon Sound (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: Teknostore

3.357,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 3357.31
SoundPeats Air5 Hi-Res ANC aptX Kablosuz Bluetooth 5.4 Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore

3.663,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 3663.69
Soundpeats Air 5 TWS Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulaklık - Hibrit ANC - Hi-Res ve Snapdragon Sound (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: MaxiTekno

3.762,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 3762.00
SoundPEATS Air5 Hi-Res ANC aptX Kablosuz Bluetooth 5.4 Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore

3.818,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3818.00
Soundpeats Air5 Hi-res Çift Telefon Destekli Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: MaxiTekno

3.924,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 3924.00
Soundpeats Air 5 Bluetooth 5.4 Üçüncü Nesil Qualcomm S3 Çoklu Bağlantı Akıllı Gürültü Engelleme Siyah

Satıcı: Teknostore | 8 yorum

3.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 3940.00
SoundPEATS Air5 Hi-Res ANC aptX Kablosuz Bluetooth 5.4 Kulaklık Siyah

Satıcı: Maxitekno

3.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3979.00
Soundpeats Air 5 Bluetooth 5.4 Üçüncü Nesil Qualcomm S3 Bluetooth Kulaklık - Mor

Satıcı: Maxitekno | 49 yorum

4.102,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 4102.00

Soundpeats Air5 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Soundpeats Air5 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
6 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

Soundpeats Air5 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Soundpeats Air5 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

MERT KÜÇÜK Profil Resmi

58 yorum

MERT KÜÇÜK @epey soundpeats Air 5 pro yu da eklermisiniz rica etsem
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @MERT KÜÇÜK https://www.epey.com/kulaklik/soundpeats-air5-pro.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 11 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.