Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
64 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Çocuk Kilidi:
Var
Kalan Süre Göstergesi:
Var
Zaman Erteleme:
Var

Arçelik 901 KMP I Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Beyaz) Fiyatları

Arçelik 901 KMP I Kurutma Makinesi

Satıcı: Emre Pazarlama

28.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 28659.00
Arçelik 901 KMP I 9 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: EmrePazarlama

29.020,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 29020.09
Arçelik 901 KMP I 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: Emre.Pazarlama | 20 yorum

29.868,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 29868.00
Arçelik 901 KMP I 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları | 10 yorum

30.100,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 30100.38
Arçelik 901 KMP I 9 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: GaziogluDTM

30.337,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 30337.15
Arçelik 901 KMP I 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları - Yetkili Satıcı

30.424,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 30424.04
Arçelik 901 KMP I Kurutma Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

30.920,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 30920.94
Arçelik 901 KMP I Kurutma Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

31.348,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 31348.39
Arçelik 901 KMP I Beyaz Kurutma Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya AS

32.679,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 32679.03
Arçelik 901 KMP I Beyaz Kurutma Makinesi

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

35.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 35900.00
Arçelik 901 KMP I D Enerji Sınıfı 9 Kg Kurutma Makinesi 38.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 38639.00

Arçelik 901 KMP I Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Arçelik 901 KMP I Isı Pompalı Kurutma Makinesi Ürün Ailesi

Arçelik 901 KMP I Beyaz Isı Pompalı Kurutma Makinesi Beyaz 28.659,00 TL
Arçelik 901 KMP IG Gri Isı Pompalı Kurutma Makinesi Gri 29.899,00 TL

Arçelik 901 KMP I Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Beyaz) Temel Özellikleri

64 dB
Var

Arçelik 901 KMP I Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Beyaz) Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 846 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 607 mm
• Ağırlık 42 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 239 kWh
• Kurutma Sesi 64 dB
• Program Sayısı 15
• Tambur Hacmi 110 lt
• Standart Pamuklu Program Süresi 209 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Kondenser Temizleme Uyarısı Var
• Program Sonu Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Hızlı kurutma Var
• Zaman Erteleme Var
• Diğer Özellikler Direkt Su Tahliyesi Dokunmatik Tuşlar İç Aydınlatma Koku Giderme Pratik Filtre

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var
• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var
• Program Takip Göstergesi Var

Arçelik 901 KMP I Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.