Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
64 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Çocuk Kilidi:
Var
Kalan Süre Göstergesi:
Var
Zaman Erteleme:
Var

Arçelik 901 KMP IG Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Gri) Fiyatları

Arçelik 901 KMP IG 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi - 9KG

Satıcı: HesaplıO | 6 yorum

29.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 29899.00
Arçelik 901 Kmp Ig 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: ZÜMRÜT AVM

29.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 29869.00
Arçelik 901 Kmp Ig Kurutma Makinesi

Satıcı: Emre Pazarlama

30.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 30189.00
Arçelik 901 KMP IG 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi - 9KG

Satıcı: ÖZBALCI | 6 yorum

31.155,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 31155.00
Arçelik 901 KMP IG 9 KG Kurutma Makinesi

Satıcı: EmrePazarlama

31.584,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 31584.22
Arçelik 901 Kmp Ig Kurutma Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

32.442,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 32442.70
Arçelik 901 KMP IG Manhattan Grey Kurutma Makinesi

Satıcı: CENNET - MUAMMER YEŞİL ADİ ORTAKLIĞI

32.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 32500.00
Arçelik 901 KMP IG 9 KG Kurutma Makinesi

Satıcı: cennetmuameryesilort

33.066,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 33066.15
Arçelik 901 KMP IG Kurutma Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

33.301,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 33301.16
Arçelik 901 Kmp Ig Kurutma Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

33.711,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 33711.44
Arçelik 901 KMP IG Kurutma Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

33.980,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 33980.57
Arçelik 901 KMP IG Manhattan Grey Kurutma Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya AS

35.104,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 35104.03
Arçelik 901 KMP IG 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi 40.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

13 40499.00

Arçelik 901 KMP IG Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Gri) Fiyat Geçmişi

Arçelik 901 KMP IG Isı Pompalı Kurutma Makinesi Ürün Ailesi

Arçelik 901 KMP I Beyaz Isı Pompalı Kurutma Makinesi Beyaz 28.499,00 TL
Arçelik 901 KMP IG Gri Isı Pompalı Kurutma Makinesi Gri 29.869,00 TL

Arçelik 901 KMP IG Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Gri) Temel Özellikleri

64 dB
Var

Arçelik 901 KMP IG Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Gri) Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Gri
• Yükseklik 846 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 607 mm
• Ağırlık 42 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 239 kWh
• Kurutma Sesi 64 dB
• Program Sayısı 15
• Tambur Hacmi 110 lt
• Standart Pamuklu Program Süresi 209 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Kondenser Temizleme Uyarısı Var
• Program Sonu Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Hızlı kurutma Var
• Zaman Erteleme Var
• Diğer Özellikler Direkt Su Tahliyesi Dokunmatik Tuşlar İç Aydınlatma Koku Giderme Pratik Filtre

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var
• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var
• Program Takip Göstergesi Var

Arçelik 901 KMP IG Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.