Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Bosch Professional GBH 185-LI Akülü SDS-Plus Kırıcı Delici (18 Volt, 2 x 4,0 Ah Akü, Şarj Cihazı, 1,9 J, Betonda Delme Çapı: 22 mm, Plastik Çanta) Satıcı: Pratiktakim
14.067,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
1 14077.69
Bosch GBH 185-LI 18 Volt Akülü Kırıcı Delici 4.0 Ah Çift Akülü Satıcı: makinexpert
13.945,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 13945.00
Bosch Gbh 185-LI 4 Ah Çift Akülü Kırıcı-Delici Satıcı: Ktrstore
14.171,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 14171.06
Bosch GBH 185-LI 18 Volt Akülü Kırıcı Delici 4.0 Ah Çift Akülü Satıcı: ktrstore
14.695,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 14695.52
Bosch Gbh 185-LI 4 Ah Çift Akülü Kırıcı-Delici Satıcı: Hausport
16.317,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 16317.31
Bosch Gbh185-lı 4 Ah Çift Akülü Kırıcı Ve Delici
17.294,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
6 17294.00
1 Akülü
11.510,10 TL
2 Akülü
13.945,00 TL