Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:

Bosch GBH 185-LI Akülü Kırıcı (1 Akülü) Fiyatları

Bosch Gbh 185-Li 4.0 Ah Tek Akülü Kırıcı Delici

Satıcı: Hausport

11.535,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 11535.61
Bosch GBH 185-Li Tek Akülü 4 Ah Kırıcı-Delme

Satıcı: Hausport

11.564,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 11574
Bosch Professional Gbh 185 LI 4.0 Ah Tek Akülü Kırıcı Delici – 611924022

Satıcı: düzeyhırdavat | 10 yorum

11.886,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 11886.00
Bosch Gbh 185-Lı 4.0 Ah Tek Akülü Kırıcı Delici

Satıcı: Hausport

11.938,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 11938.50
Bosch Gbh 185 Li Akülü Kırıcı Delici 1X4.0ah 0611924022

Satıcı: makina27

12.096,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 12096.20
Bosch Professional GBH 185-LI Akülü SDS-Plus Kırıcı Delici (18 Volt, 1 x 4,0 Ah Akü, Şarj Cihazı, 1,9 J, Betonda Delme Çapı: 22 mm, Plastik Çanta)

Satıcı: HAUSPORT YAPI MARKETLERİ

12.186,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 12196
Bosch GBH 185-lı 4 Ah Tek Akülü Kırıcı Delici 12.226,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 12226.00
Bosch Professional Gbh 185 LI 4.0 Ah Tek Akülü Kırıcı Delici – 611924022

Satıcı: HausportN11

12.280,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 12280.16
Bosch Profesyonel Gbh 185-LI 4.0 Ah Tek Akülü Kırıcı Delici 06119240022

Satıcı: PARABOL

13.461,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 13461.25

Bosch GBH 185-LI Akülü Kırıcı (1 Akülü) Fiyat Geçmişi

Bosch GBH 185-LI Akülü Kırıcı Ürün Ailesi

Bosch GBH 185-LI 1 Akülü (0611924022) Akülü Kırıcı 1 Akülü 11.535,61 TL
Bosch GBH 185-LI (0611924021) Akülü Kırıcı 2 Akülü 13.945,00 TL

Bosch GBH 185-LI Akülü Kırıcı (1 Akülü) Temel Özellikleri

Var
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Beton Azami Delme Çapı:
22 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
20 mm
Tek Darbe Gücü:
1.9 Joule

Bosch GBH 185-LI Akülü Kırıcı (1 Akülü) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kırıcı
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Kırma Keskileme
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi Geri Tepme Kontrolü Hızlı Şarj Cihazı SDS Plus Uç Tutucu Tek Elle Kullanılabilme Titreşim Kontrolü Toz Emici Aparat Aşırı Yük Koruması Hız Sabitleme Tetik Kilidi

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1050 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 22 mm
• Metal Azami Delme Çapı 13 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 20 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 4675 darbe/dk
• Tek Darbe Gücü 1.9 Joule
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Var
• Yan Tutma Sapı Var
• Ağırlık 2.6 kg

Bosch GBH 185-LI Akülü Kırıcı (1 Akülü) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.