Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Professional GSB 12V-30 Akülü Darbeli Delme Vidalama Makinesi (12 Volt, SOLO, Yumuşak/Sert Tork: 18/30 Nm; Karton Kutuda) Satıcı: KatarYapiMarket
3.454,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
1 3464.77
Bosch GSB 12V-30 (Solo) Akülü Darbeli Delme/Vidalama Makinesi (Akü ve Şarj Cihazı Dahil Değildir) Satıcı: PARABOL
3.514,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 3514.33
Bosch Gsb 12V-30 Akülü Darbeli Vidalama Solo
Satıcı: KatarMarket
3.816,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
3 3816.80
Bosch GSB 12V-30 (Solo) Akülü Darbeli Delme/Vidalama Makinesi (Akü ve Şarj Cihazı Dahil Değildir) Satıcı: Katar Market
3.917,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 3917.02
Bosch GSB 12V-30 Akülü Darbeli Delme Vidalama Makinesi (Akü ve Şarj Hariç) - 06019G9102 Satıcı: KatarMarket
3.928,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 3928.45
Bosch Gsb 12V-30 Aküsüz Darbeli Vidalama Makinesi (Solo)
Satıcı: PARABOL
3.998,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
6 3998.50
Bosch GSB 12V-30 Akülü Darbeli Delme Vidalama Makinesi (Akü ve Şarj Hariç) - 06019G9102 Satıcı: PARABOL-BD
4.053,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
7 4053.06
Bosch GSB 12V-30 Akülü Darbeli Vidalama Solo Satıcı: KatarMarket
4.148,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 4148.72
3.454,77 TL
2 Ah
3.560,00 TL