Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
50 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Yok
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
20+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Bosch GSR 18V-50 Professional Akülü Matkap (2 Ah / 2 Akülü) Fiyatları

Bosch Professional Gsr 18V-50 Akülü Delme Vidalama Makinesi (18 Volt, 2 X 2,0 Ah Akü, Şarj Cihazı, Yumuşak/Sert Tork: 28/50 Nm; L-Case Plastik Çanta) Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

7.237,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 7237.10
Bosch GSR 18V-50 2.0Ah Çift Akülü Delme Vidalama Makinesi - 06019H5000

Satıcı: nettehirdavat

8.266,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 8266.27
Bosch Professional GSR 18V-50 2x 2.0 Ah Delme/Vidalama Makinesi + 43 Parça Set + Çanta - 06019H5004

Satıcı: OstimMegaMakina

8.544,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 8544.00
Bosch Professional Gsr 18v-50 2x 2,0 Ah Çift Akü Delme/vidalama Makinesi + 43 Parça Set + Alet Çanta

Satıcı: Hırdavatağacı

8.989,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 8989.32
Bosch Professional Gsr 18v-50 2x 2,0 Ah Çift Akü Delme/vidalama Makinesi + 43 Parça Set + Alet Çanta

Satıcı: HIRDAVAT SOKAĞI

9.024,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 9024.00
Bosch Professional GSR 18V-50 Akülü Delme Vidalama Makinesi (18 Volt, 2 x 2,0 Ah Akü, Şarj Cihazı, Yumuşak/Sert Tork: 28/50 Nm; L-Case Plastik Çanta)

Satıcı: TERRA STORE ANT.

9.025,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 9035.2
Bosch Gsr 18V-50 Çift Akülü Vidalama Makinesi + 43 Parça Set

Satıcı: Hırdavat Sokağı

9.318,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 9318.60
Bosch Professional Gsr 18V-50 2X 2.0 Ah Delme/Vidalama Makinesi + 43 Parça Set + Çanta - 06019H5004

Satıcı: HEPSİMARKALI

10.588,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 10588.60
Bosch GDX 180-LI + GSR 18V-50 Akülü Set

Satıcı: Pratiktakim

19.248,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 19258.99
BOSCH 06019H5000 Gsr 18V-50 (2.0 Ah) Akülü Vidalama Makinesı

Satıcı: Elektrik Mağaza

19.366,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 19366.93
Bosch AKÜLÜ MATKAP SETİ 3LÜ

Satıcı: Zelega - Hırdavat & Elektrikli Aletler

29.187,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 29187.00
Bosch AKÜLÜ MATKAP SETİ 3LÜ

Satıcı: einhellşanlıurfa / ömer kaya

29.187,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 29187.00

Bosch GSR 18V-50 Professional Akülü Matkap (2 Ah / 2 Akülü) Fiyat Geçmişi

Bosch GSR 18V-50 Professional Akülü Matkap Ürün Ailesi

Bosch GSR 18V-50 Professional Akülü Matkap (2 Ah / 2 Akülü) Temel Özellikleri

50 Nm
Var
Yok
20+1 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
35 mm

Bosch GSR 18V-50 Professional Akülü Matkap (2 Ah / 2 Akülü) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Yok
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Elektronik Hız Kontrol Kömürsüz Motor Kemer Klipsi 2 Vitesli Şanzıman

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1800 devir/dk
• Metal Azami Delme Çapı 13 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 35 mm
• Maksimum Tork 50 Nm
• Tork Ayarı 20+1 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1 kg

Bosch GSR 18V-50 Professional Akülü Matkap (2 Ah / 2 Akülü) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.