Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Gsr 18V-50 2.0Ah Çift Akülü Delme/Vidalama Makinesi - 06019H5000 Satıcı: HIRDAVAT20
8.977,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 8977.50
Bosch Professional GSR 18V-50 5.0 Ah Çift Akülü Vidalama Makinesi - 06019H5001 Satıcı: bythirdavat
11.650,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 11650.10
Bosch Professional GSR 18V-50 2.0/5.0 Ah Akülü Delme-Vidalama Makinesi - 06019H5003 Satıcı: odinticaret
12.015,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 12015.00
Bosch Gsr 18V-50 2.0Ah Çift Akülü Delme/Vidalama Makinesi - 06019H5000 Satıcı: PARABOL
16.062,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 16062.75
Bosch GDX 180-LI + GSR 18V-50 (3 x 5.0 Ah; L-Boxx) Satıcı: ULUPINAR MÜHENDİSLİK
26.560,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
5 26570.16
BOSCH 06019H5001 Gsr 18V-50 (5.0Ah) Akülü Vidalama Makinası Satıcı: Elektrik Mağaza
28.320,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 28320.82
Aküsüz
4.939,50 TL
2 Ah / 2 Akülü
8.266,27 TL
5 Ah / 2 Akülü
8.977,50 TL
5 Ah / 1 Akülü
Fiyat bulunamadı