Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
60 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
20+1+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL (2x4.0Ah) Akülü Matkap (2 Akülü / 4 Ah) Fiyatları

Einhell Tp-Cd 18/60 Li-İ Bl 2X4.0ah Kömürsüz Darbeli Vidalama Matkap

Satıcı: hırdavatekspres

7.439,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 7439.10
Einhell Professional Akülü Darbeli Vidalama TP-CD 18/60 Li-i BL Power X-Change (Li-Ion, 18 V, kömürsüz, 60 Nm, 32.000 darbe/dk, 2x 4,0 Ah akü ve şarj cihazı dahildir) - 4514208

Satıcı: Amazon.com.tr

8.125,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 8135
Einhell Tp-Cd 18/60 Li-İ Bl 2X4ah Akülü Darbeli Vidalama (Çantalı Set) 4514208

Satıcı: makina27

8.273,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 8273.00
Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL Akülü Vidalama 2X4,0 Ah Akülü

Satıcı: Altıner Makina

8.329,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 8329.51
Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL Akülü Vidalama 2X4,0 Ah Akülü

Satıcı: AKTMarkt

8.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 8550.00
Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL 2x4.0AH Akülü Darbeli Vidalama - 4514208

Satıcı: einhellsanliurfabayi

9.204,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 9204.00
Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL 2x4.0AH Akülü Darbeli Vidalama - 4514208

Satıcı: makina27

9.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 9400.00
Einhell Tp-Cd 18/60 Li-I Bl Darbeli Vidalama Matkap Axxio 125Mm Avuç Taşlama 2X4.0Ah Kömürsüz Set

Satıcı: YAPICENTER

13.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 13510
Einhell Tp-Cd 18/60 Li-I Bl Matkap Te-Cı Bl Herocco 18 Axxio 18/115 Q Taşlama 2X4.0+2X2.5 Akülü Set

Satıcı: YAPICENTER

27.657,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 27667

Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL (2x4.0Ah) Akülü Matkap (2 Akülü / 4 Ah) Fiyat Geçmişi

Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL (2x4.0Ah) Akülü Matkap Ürün Ailesi

Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL (2x4.0Ah) Akülü Matkap (2 Akülü / 4 Ah) Temel Özellikleri

60 Nm
Var
20+1+1 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Şarj Süresi:
75 dk
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm
Beton Azami Delme Çapı:
10 mm

Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL (2x4.0Ah) Akülü Matkap (2 Akülü / 4 Ah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi Elektronik Hız Kontrol Kömürsüz Motor Kemer Klipsi 2 Vitesli

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 2000 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 10 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 32000 darbe/dk
• Maksimum Tork 60 Nm
• Tork Ayarı 20+1+1 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

• Akü Voltajı 18 V
• Akü Tipi Li-ion
• Akü Kapasitesi 4 Ah
• Şarj Süresi 75 dk
• Akü Adedi 2 Akülü

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Kırmızı
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.9 kg

Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL (2x4.0Ah) Akülü Matkap (2 Akülü / 4 Ah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.