Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
60 Nm
Taşıma Çantası:
Yok
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
20+1+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Fiyatları

Einhell Professional Akülü Darbeli Vidalama TP-CD 18/60 Li-i BL Solo Power X-Change (Li-Ion, 18 V, kömürsüz motor, 60 Nm, 32.000 darbe/dk, akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 4514205

Satıcı: Pratiktakim

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 2999.00
Einhell Tp-Cd 18/60 Li-İ Bl - Solo Akülü Darbeli Vidalama - 4514205

Satıcı: SMTMARKET

2.945,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2945.00
Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL Solo Akülü Vidalama - 4514205

Satıcı: makinexpert

2.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 2959.00
Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL Solo Akülü Vidalama - 4514205

Satıcı: smtmarket

2.962,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 2962.00
Einhell Tp-Cd 18/60 Li-Bl Solo Şarjlı Darbeli Matkap Vidalama Kömürsüz

Satıcı: SMT MARKET

3.376,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 3376.25
Einhell Tp-Cd 18/60 Li-Bl Solo Şarjlı Darbeli Matkap Vidalama Kömürsüz

Satıcı: Ktrstore

3.483,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 3483.20
Einhell Tp-Cd 18/60 Li-İ Bl Solo Akülü Darbeli Vidalama - 4514205

Satıcı: 7Kat Endüstriyel

3.582,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3582.30
Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL - Solo, Akülü Darbeli Vidalama ve Einhell 18V 2,5 Ah PXC Starter Kit (Başlangıç Seti)

Satıcı: Amazon.com.tr

4.464,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 4474
Einhell Tp-Cd 18/60 Li-I Bl Solo Akülü Darbeli Vidalama + 4 Ah Starter Kit

Satıcı: YAPICENTER

6.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 6410
Einhell Professional Akülü Darbeli Vidalama Tp-Cd 18/60 Li-I Bl Solo Power X-Change (Li-Ion, 18 V, K (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

6.887,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6897.99

Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Fiyat Geçmişi

Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL Solo Akülü Matkap Ürün Ailesi

Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Temel Özellikleri

60 Nm
Yok
Var
20+1+1 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm
Beton Azami Delme Çapı:
10 mm

Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi Elektronik Hız Kontrol Kömürsüz Motor Kemer Klipsi 2 Vitesli

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 2000 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 10 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 32000 darbe/dk
• Maksimum Tork 60 Nm
• Tork Ayarı 20+1+1 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Kırmızı
• Taşıma Çantası Yok
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.37 kg

Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.