Ürün Tipi:
Hacim:
Mikrodalga Güç:
800 watt
Güç Kademesi:
5
Zamanlayıcı:
Var
Genişlik:
595 mm
İç Aydınlatma:
Var
Döner Tabla Çapı:
245 mm

Arçelik MA 2030 B Mikrodalga Fırın (Beyaz) Fiyatları

Arçelik Ma 2030 B 20 Lt Beyaz Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: ÖNKOL ELEKTRONİK TİCARET

10.825,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 10825.00
Arçelik Ma 2030 B Ankastre Mikrodalga

Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET

12.723,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 12723.20
Arçelik Ma 2030 B Ankastre Mikrodalga Fırın 20 L Beyaz 800 W Güçlü Mekanik Kontrol Özellikleriyle

Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER LTD ŞTİ | 13 yorum

12.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 12899.10
Arçelik MA 2030 B 20 LT Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: adabeyazesyakampanya

15.121,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 15121.10
Arçelik MA 2030 B 20 LT Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: RecepÇelikbaş

15.352,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 15352.50
Arçelik MA 2030 B 20 lt Mikrodalga Fırın

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

15.418,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 15418.50
Arçelik MA 2030 B Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

15.438,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 15438.00
Arçelik MA 2030 B Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Gazioglu DTM

15.762,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 15762.70
Arçelik Ma 2030 B Ankastre Mikrodalga Fırın 20 L Beyaz 800 W Güçlü Mekanik Kontrol Özellikleriyle

Satıcı: korkmaz ticaret soğanlı | 13 yorum

15.810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 15810.00
Arçelik MA 2030 B Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Gazioglu DTM

16.520,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 16520.08
Arçelik Ma 2030 B Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: Uğurlu Mağazaları Bursa

17.147,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 17147.66
Arçelik MA 2030 B Ankastre Mikrodalga 17.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 17499.00

Arçelik MA 2030 B Mikrodalga Fırın (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Arçelik MA 2030 B Mikrodalga Fırın Ürün Ailesi

Arçelik MA 2030 B Beyaz Mikrodalga Fırın Beyaz 10.825,00 TL
Arçelik MA 2030 S Siyah Mikrodalga Fırın Siyah 15.106,00 TL

Arçelik MA 2030 B Mikrodalga Fırın (Beyaz) Temel Özellikleri

800 watt
5
Var
595 mm
Var
245 mm

Arçelik MA 2030 B Mikrodalga Fırın (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Ankastre
• Hacim 20 lt
• Mikrodalga Güç 800 watt
• Güç Kademesi 5
• Kontrol Mekanik
• Döner Tabla Çapı 245 mm
• Zamanlayıcı Var
• İç Aydınlatma Var
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Buz Çözme Fonksiyonu Hızlı Başlatma 8 Otomatik Pişirme Programı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 388 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 344 mm
• Ağırlık 18.5 kg

Arçelik MA 2030 B Mikrodalga Fırın (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.