Ürün Tipi:
Hacim:
Mikrodalga Güç:
800 watt
Güç Kademesi:
5
Zamanlayıcı:
Var
Genişlik:
595 mm
İç Aydınlatma:
Var
Döner Tabla Çapı:
245 mm

Arçelik MA 2030 S Mikrodalga Fırın (Siyah) Fiyatları

Arçelik Ma 2030 S Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

15.137,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 15137.70
Arçelik MA 2030 S Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

15.272,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 15272.00
Arçelik MA 2030 S 20 lt Mikrodalga Fırın

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

15.418,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 15418.50
Arçelik MA 2030 S Ankastre Mikrodalga - Siyah

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası | 5 yorum

17.070,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 17070.00
Arçelik Ma 2030 S Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Uğurlu Mağazaları Bursa

17.147,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 17147.66
Arçelik MA 2030 S Ankastre Mikrodalga - Siyah

Satıcı: YAŞAR MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI | 5 yorum

17.205,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 17205.00
Arçelik MA 2030 S Ankastre Mikrodalga 17.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 17499.00
Arçelik Ma 2030 S Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Gazioglu DTM

18.034,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 18034.90
Arçelik MA 2030 S Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Gazioglu DTM

18.719,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 18719.26
Arçelik MA 2030 S Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Gazioglu DTM

19.121,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 19121.83
Arçelik Ma 2030 S Ankastre Mikrodalga

Satıcı: SOĞANLI KORKMAZ TİCARET

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 25000.00

Arçelik MA 2030 S Mikrodalga Fırın (Siyah) Fiyat Geçmişi

Arçelik MA 2030 S Mikrodalga Fırın Ürün Ailesi

Arçelik MA 2030 B Beyaz Mikrodalga Fırın Beyaz 10.825,00 TL
Arçelik MA 2030 S Siyah Mikrodalga Fırın Siyah 15.137,70 TL

Arçelik MA 2030 S Mikrodalga Fırın (Siyah) Temel Özellikleri

800 watt
5
Var
595 mm
Var
245 mm

Arçelik MA 2030 S Mikrodalga Fırın (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Ankastre
• Hacim 20 lt
• Mikrodalga Güç 800 watt
• Güç Kademesi 5
• Kontrol Mekanik
• Döner Tabla Çapı 245 mm
• Zamanlayıcı Var
• İç Aydınlatma Var
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Buz Çözme Fonksiyonu Hızlı Başlatma 8 Otomatik Pişirme Programı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 388 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 344 mm
• Ağırlık 18.5 kg

Arçelik MA 2030 S Mikrodalga Fırın (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.