Ürün Tipi:
Hacim:
Mikrodalga Güç:
900 watt
Güç Kademesi:
5
Izgara Güç:
1000 watt
Zamanlayıcı:
Var
Genişlik:
595 mm
İç Aydınlatma:
Var

Arcelik MA 2521 B Mikrodalga Fırın (Beyaz) Fiyatları

Arçelik Arcelik Ma 2521 B Fibona Serisi Beyaz Cam Tam Ankastre Mikrodalga

Satıcı: ÖNKOL BEYAZ EŞYA VE KÜÇÜK EV ALETLERİ

15.592,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 15592.80
Arçelik MA 2521 B Fibona Serisi 25 LT Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: GaziogluDTM

18.338,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 18338.19
Arçelik Ma 2521 B Fibona Serisi Beyaz Cam Tam Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Gazioglu DTM

18.461,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 18461.80
Arçelik MA 2521 B Fibona Serisi Ankastre Mikrodalga 25 lt Kapasite 1000 W Güç ve Izgara Özelliği - Beyaz

Satıcı: Gazioglu DTM | 16 yorum

19.162,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 19162.38
Arçelik Arcelik Ma 2521 B Fibona Serisi Beyaz Cam Tam Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Gazioglu DTM

19.162,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 19162.38
Arçelik MA 2521 B Fibona Serisi 25 LT Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: adabeyazesyakampanya

19.722,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 19722.40
Arçelik MA 2521 B Fibona 25 lt Mikrodalga Fırın

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

20.111,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 20111.51
Arçelik Arcelik Ma 2521 B Fibona Serisi Beyaz Cam Tam Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

20.134,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 20134.50
Arçelik MA 2521 B Fibona Serisi Ankastre Mikrodalga 25 lt Kapasite 1000 W Güç ve Izgara Özelliği - Beyaz

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası | 16 yorum

20.711,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 20711.10
Arçelik MA 2521 B Fibona Serisi Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları - Yetkili Satıcı

21.431,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 21431.06
Arçelik Arcelik Ma 2521 B Fibona Serisi Beyaz Cam Tam Ankastre Mikrodalga

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

21.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 21900.00

Arcelik MA 2521 B Mikrodalga Fırın (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Arcelik MA 2521 B Mikrodalga Fırın Ürün Ailesi

Arcelik MA 2521 B Mikrodalga Fırın (Beyaz) Temel Özellikleri

900 watt
5
1000 watt
Var
595 mm
Var

Arcelik MA 2521 B Mikrodalga Fırın (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Ankastre
• Hacim 25 lt
• Mikrodalga Güç 900 watt
• Izgara Güç 1000 watt
• Güç Kademesi 5
• Kontrol Dijital
• Izgara Var
• Zamanlayıcı Var
• İç Aydınlatma Var
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Buz Çözme Fonksiyonu Led Ekran Döner Tabak Hızlı Başlatma 9 Otomatik Pişirme Programı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 388 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 392 mm
• Ağırlık 18.5 kg

Arcelik MA 2521 B Mikrodalga Fırın (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.