Ürün Tipi:
Hacim:
Mikrodalga Güç:
900 watt
Güç Kademesi:
5
Izgara Güç:
1000 watt
Zamanlayıcı:
Var
Genişlik:
595 mm
İç Aydınlatma:
Var

Arçelik MA 2521 S Mikrodalga Fırın (Siyah) Fiyatları

Arçelik MA 2521 S 25 LT Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: RecepÇelikbaş

20.025,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 20025.00
Arçelik Ma 2521 S Ankastre Mikrodalga Siyah

Satıcı: Arces Pazarlama

21.682,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 21682.20
Arçelik Ma 2521 S Fibona Serisi Ankastre Mikrodalga - Siyah

Satıcı: arces | 30 yorum

22.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 22500.00
Arçelik Ma 2521 S Fibona Serisi Ankastre Mikrodalga - Siyah

Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER LTD ŞTİ | 30 yorum

22.500,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 22500.98
Arçelik MA 2521 S Ankastre Mikrodalga Fırın 22.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 22799.00
Arçelik MA 2521 S 25 LT Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: karabaghome

23.851,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 23851.11
Arçelik Ma 2521 S Fibona Serisi Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Arces

24.198,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 24198.90
Arçelik Ma 2521 S Fibona Serisi Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Gönül Sokak

24.212,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 24212.50
Arçelik MA 2521 S Ankastre Mikrodalga Siyah

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

24.376,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 24376.69
Arçelik MA 2521 S 25 lt Mikrodalga Fırın

Satıcı: gönülsokak

24.768,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 24768.84
Arçelik MA 2521 S Ankastre Mikrodalga Siyah

Satıcı: Arces

25.298,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 25298.85
Arçelik Ma 2521 S Fibona Serisi Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Gönül Sokak

25.762,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 25762.87

Arçelik MA 2521 S Mikrodalga Fırın (Siyah) Fiyat Geçmişi

Arçelik MA 2521 S Mikrodalga Fırın Ürün Ailesi

Arçelik MA 2521 S Mikrodalga Fırın (Siyah) Temel Özellikleri

900 watt
5
1000 watt
Var
595 mm
Var

Arçelik MA 2521 S Mikrodalga Fırın (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Ankastre
• Hacim 25 lt
• Mikrodalga Güç 900 watt
• Izgara Güç 1000 watt
• Güç Kademesi 5
• Kontrol Dijital
• Izgara Var
• Zamanlayıcı Var
• İç Aydınlatma Var
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Buz Çözme Fonksiyonu Led Ekran Döner Tabak Hızlı Başlatma 9 Otomatik Pişirme Programı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 388 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 392 mm
• Ağırlık 18.5 kg

Arçelik MA 2521 S Mikrodalga Fırın (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.