Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Daytona K9-C1 Wireless 3ın1 Kablosuz Type-C - Lightning 3,5mm Jak - Tekli Kablosuz Yaka Mikrofonu
Satıcı: Alcamseni | 4 yorum
748,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 748.00
Daytona K9 Wireless 3ın1 Kablosuz Type-c - Lightning -3,5mm Jak Tekli Yaka Mikrofonu K9-c1 Satıcı: Daytona
686,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
2 686.00
Daytona K9-C1 Wireless 3 in 1 Kablosuz Type-c -Lightning – 3,5mm Jak Tekli Yaka Mikrofonu Siyah
1.349,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
3 1349.00
Daytona K9-CMB1 TYPE-C+iPHONE+3,5mm YAKA MİKROFONU KABLOSUZ (Gir:Lightning+Tip-C+3,5mm=>Çık:MİKROFON Satıcı: MediaMarkt
1.350,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
4 1350.00
Daytona K9-C1 Wireless 3 IN 1 Kablosuz Type-C Lightning 3.5 MM Jak Tekli Yaka Mikrofonu Siyah Satıcı: mediamarkt
1.350,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 1350.00
686,00 TL
2 Adet
764,00 TL
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER