Bağlantı Tipi:
Titreşim Engelleyici:
Yok
Kullanım Süresi:
8 saat

Daytona K9-C2 Mikrofon (2 Adet) Fiyatları

Daytona K9-C2 Type-C İphone 3,5Mm 2'Liyakamikrofon Kablosz (Gir:lightning Tip-C 3,5Mm - Çık:2mikrofon)

Satıcı: Alcamseni

683,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 683.10
Daytona K9-c2 Type-c Lightning Kablosuz 2'li Yaka Mikrofonu (1ADET KABLOSUZ ALICI 2ADET MİKROFON)

Satıcı: Daytona

764,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 764.00
Daytona K9-C2 Wireless 3ın1 (Kablosuz Mikrofon) Type-C - Lightning -3,5mm Jak Çiftli Yaka Mikrofonu

Satıcı: Alcamseni | 16 yorum

832,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 832.00
Daytona K9-C2 Wireless 3ın1 (Kablosuz Mikrofon) Type-C - Lightning -3,5mm Jak Çiftli Yaka Mikrofonu

Satıcı: Focus Teknoloji

898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 908
DAYTONA K9-C2 Type-C+LIGHTNING+2'Lİ YAKA MİKROFON

Satıcı: Alcamseni

911,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 911.04
Daytona K9-C2 Wireless 3 in 1 Kablosuz Type-C - Lightning -3.5mm Jak Çiftli Yaka Mikrofonu Siyah 1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 1399.00
Daytona K9-c2 Type-c Lightning Kablosuz 2'li Yaka Mikrofonu (1ADET KABLOSUZ ALICI 2ADET MİKROFON)

Satıcı: MediaMarkt

1.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1400.00
Daytona K9-c2 Type-c+Apple Uyumlu iPhone+3,5mm 2'liyakamikrofon

Satıcı: mediamarkt

1.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 1400.00
DAYTONA K9-C2 Type-C+LIGHTNING+2'Lİ YAKA MİKROFON

Satıcı: MEDIAMARKT

1.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 1400.00

Daytona K9-C2 Mikrofon (2 Adet) Fiyat Geçmişi

Daytona K9-C2 Mikrofon Ürün Ailesi

Daytona K9-C1 Mikrofon   646,00 TL
Daytona K9-C2 2 Adet Mikrofon 2 Adet 683,10 TL

Daytona K9-C2 Mikrofon (2 Adet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Yaka Mikrofonu
• Ekran Yok
• Diğer Özellikler 2 Adet Mikrofon

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Kablosuz Bağlantı Türü USB Verici
• Kullanım Mesafesi 20 m
• Kullanım Süresi 8 saat
• Şarj Tipi Şarj İstasyonu

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Siyah

Daytona K9-C2 Mikrofon (2 Adet) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.