4.0 (1 oy) / 6 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus TUF Gaming VG249Q5A Monitör Fiyatları

ASUS TUF GAMING VG249Q5A 23.8 FAST IPS 1920x1080 0.3ms 200Hz 300cd DP HDMI Hoparlör VESA 3YIL FLICKER-FREE,ÇERÇEVESİZ,DÜŞÜK MAVİ IŞIK MONİTÖR

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 5809
ASUS 23,8" TUF GAMING VG249Q5A 0.3Ms 200Hz FULL HD IPS GAMING MONITOR

19 yorum

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 5699.00
ASUS TUF GAMING VG249Q5A 23.8″ 200Hz 0.3ms Gaming AI ELMB Sync Full HD Fast IPS Gaming (Oyuncu) Monitör 5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5799.00
ASUS TUF GAMING VG249Q5A 23.8 FAST IPS 1920x1080 0.3ms 200Hz 300cd DP HDMI Hoparlör VESA 3YIL FLICKER-FREE,ÇERÇEVESİZ,DÜŞÜK MAVİ IŞIK MONİTÖR - 200 Hz - 23,8 inç

Satıcı: Hepsiburada | 19 yorum

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 5899.00
ASUS TUF Gaming VG249Q5A 23.8 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

5.918,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 5918.22
ASUS TUF Gaming VG249Q5A 23.8 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör 5.799,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5809
ASUS TUF Gaming VG249Q5A 23.8 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör 5.799,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5809
ASUS TUF GAMING VG249Q5A 23.8 FAST IPS 1920x1080 0.3ms 200Hz 300cd DP HDMI Hoparlör VESA 3YIL FLICKER-FREE,ÇERÇEVESİZ,DÜŞÜK MAVİ IŞIK MONİTÖR - 200 Hz - 23,8 inç

Satıcı: Taskon | 19 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 5999.00
ASUS TUF Gaming VG249Q5A 23.8 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 5999.00
ASUS TUF Gaming VG249Q5A 23.8 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

6.051,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 6051.83
Asus Tuf Gamıng Vg249q5a 23.8 200hz 0.3ms Gaming Aı Elmb Sync Cece5asu0257

Satıcı: incehesap

6.065,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 6065.10
ASUS TUF Gaming VG249Q5A 23.8 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 6199.00
Asus Tuf Gamıng Vg249q5a 23.8 200hz 0.3ms Gaming Aı Elmb Sync Cece5asu0257

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

6.267,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 6267.27
ASUS TUF Gaming VG249Q5A 23.8 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

6.354,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

14 6354.24
Asus Tuf Gamıng Vg249q5a 23.8 İnc 200Hz 0.3Ms Hdmı Dp G-Sync Freesync Fhd Fast Ips Gaming Monitör

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

6.512,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 6512.30
ASUS TUF Gaming VG249Q5A 23.8 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör 8.770,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 8780.94

Asus TUF Gaming VG249Q5A Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG249Q5A Monitör Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming VG249Q5A Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG249Q5A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.3 High Bit Rate 2 (HBR2)
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 540 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 394 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 174 mm
• Ekran Genişliği 540 mm
• Ekran Yüksekliği 323 mm
• Ekran Derinliği 58 mm
• Ekran Ağırlığı 2.8 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.4 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 30 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus TUF Gaming VG249Q5A Monitör Yorumları (6 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_178025269466 Profil Resmi

1 yorum

uye_178025269466 MSI MAG 244f mu yoksa bunumu almalimiyim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 gün önce
ronaldo Profil Resmi

11 yorum

ronaldo kendi menüsünde yazıyor. Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
ronaldo Profil Resmi

11 yorum

ronaldo epey monitör 10 bit Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @ronaldo https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg249q5a/techspec/
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 4 ay önce
uye_177235871389 Profil Resmi

9 yorum

uye_177235871389 @ronaldo ee tadını çıkar otur sesin çıkmasın bulmuşsun 10 bitlik onudamı pahalı yapsınlar bırak o öyle kalsın
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 hafta önce
uye_178016923940 Profil Resmi

1 yorum

uye_178016923940 @ronaldo 10 bit olması iyi mi kötü mü kral
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 gün önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.